"Taniec z gwiazdami", odcinek czwarty, upłynął pod znakiem szalonych lat 80. Jak zwykle działo się na parkiecie! Pary dały z siebie wszytko i starały się zaprezentować przed srogim jury jak najlepiej. A jurorzy nie szczędzą pochwał, ale równie często ostro krytykują uczestników. Co ciekawe, eliminacja odbyła się w tym tygodniu... bardzo szybko! Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna zwykle po kolei ogłaszają, kto przeszedł do kolejnego odcinka, stopniowo zwiększając napięcie widzów przed telewizorami. A tym razem od razu zdradzili, kto odpadł. Wynik poznaliśmy tuż po przerwie reklamowej.

Taniec z gwiazdami 2019: kto odpadł w 4. odcinku?

W czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" pożegnaliśmy Adama Małczyka i Hannę Żudziewicz.

PRZECZYTAJ: Adam Małczyk - kim jest?

"To była fantastyczna przygoda, spadła na mnie prosto z nieba - powiedział Adam. - Chciałbym przede wszystkim podziękować Hani, to dzięki niej tak tańczyłem. Chciałem tez podziękować mojej rodzinie za to, ze wytrzymała, że mnie tak długo nie było w domu. No i wracam dzisiaj!"

Żudziewicz pogratulowała Adamowi energii, niezwykłej pracowitości i determinacji. Przyznała, że ze względu na kontuzję, z jaką tańczył, powinien dostać 30 punktów. Obiecała, że będzie Małczyka dalej uczyć tańca, gdy tylko wyzdrowieje mu kostka.

Na koniec dla gości czwartego odcinka "Tańca z gwiazdami" zaśpiewał Krzysztof Cugowski. Zaś na widowni można było zobaczyć m.in. Dawida Kwiatkowskiego.

Odcinek 4. "Tańca z gwiazdami" wygrali Damian Kordas i Janja Lesar, zdobywając 27 punktów. Bardzo dobrze poradzili sobie także Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Sandra Kubicka i Adam Adamonis - obie pary zdobyły po 26 punktów. Najgorzej w tym tygodniu zatańczyli natomiast Magda Bereda i Kamil Kuroczko - ich występ jury oceniło jedynie na 11 punktów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bez Adama już nie będzie tak samo @adam_malczyk @hannazudziewicz

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Paź 4, 2019 o 1:12 PDT