Piąty odcinek programu "Taniec z Gwiazdami 2019" za nami. Kto odpadł z show? Musimy przyznać, że decyzja widzów już po raz kolejny była naprawdę zaskakująca. Na samym początku odcinka odbył się maraton taneczny, podczas którego jurorzy wyłonili zwycięzców, a najlepsza ich zdaniem para (Akop i Sara) otrzymała 3 dodatkowe punkty, które potem liczyły się w ogólnej rywalizacji. Następnie wszystkie pary zatańczyły swoje przygotowane tańce. Nie obyło się bez niespodzianek - podczas quickstepa Damian Kordas skręcił kostkę, a z programem wcale nie pożegnała się ta para, którą najniżej ocenili jurorzy.

Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i zastępujący Michała Malitowskiego choreograf Kris Adamski, największą liczbę punktów przyznali Basi Kurdej-Szatam i Jackowi Jeschke, którzy zachwycili ich swoim walcem wiedeńskim oraz Damianowi Kordasowi i Janji Lesar za świetnego quickstepa. To tym parom przypadł pierwszy w tej edycji komplet 30 punktów. Jurorzy chwalili również Sandrę Kubicką i Adama Adamonisa za ich świetne tango. A kogo ocenili najsłabiej?

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" w 5. odcinku?

Ze swoim walcem wiedeńskim nie do końca poradzili sobie natomiast Magda Bereda i Kamil Kuroczko (17 pkt). Kiedy nadeszła pora na ogłoszenia wyników, okazało się że najmniej głosów w piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" otrzymali Akop Szostak i Sara Janicka i to właśnie oni musieli pożegnać się z programem.