"Taniec z Gwiazdami" jest programem, który nieprzerwanie wzbudza wielkie emocje. W zasadzie każda edycja show zbiera przed telewizorami setki tysięcy lub nawet miliony widzów. A także często mianuje nowe gwiazdy show-biznesu. Para, która dojdzie do finału, może bowiem liczyć na ogromne zainteresowanie i, co za tym idzie, ciekawe oferty. Kto ma szansę na wygraną w tej edycji programu? Czyżby Macademian Girl i Rafał Maserak, a może Joanna Mazur i Jan Kliment? A kto nie ma już najmniejszych szans...? Tym razem najwyższą punktację zdobyli Agnieszka Radwańska i Stefano Terazzino. Zaś Jakub Kucner i Lenka Klimentowa oraz Qczaj i Paulina Biernat byli zagrożeni. Kto ostatecznie odpadł z "Tańca z Gwiazdami" w 6 odcinku? Sprawdź PONIŻEJ.

Qczaj odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj, chyba nie spodziewał się, że odpadnie z "Tańca z Gwiazdami", bo na jego twarzy widać było zaskoczenie. Cóż, rzeczywiście, mało kto się tego spodziewał, bo był to jeden z najbardziej lubianych uczestników programu Polsatu. Para wymieniana była nawet jako faworyci do zwycięstwa.

Każdy odcinek zatańczyłem na ile mogłem. Byłem tutaj sobą, nie musiałem grać, nie musiałem udawać. Jestem z siebie zadowolony, wychodzę z programu z czystym sumieniem - powiedział Qczaj.

Dowiedz się więcej o Qczaju TUTAJ>>

Na zakończenie "Tańca z Gwiazdami" wystąpił na żywo Piotr Cugowski, zaś wśród widowni można było dostrzec Sebastiana Stankiewicza oraz gwiazdę serialu "Przyjaciółki" - Małgorzatę Sochę.

Jak sądzicie, kto wygra "Taniec z Gwiazdami 2019"?