"Taniec z gwiazdami", odcinek 6, przyniósł wiele niespodzianek! Po pierwsze, był to równo 100-tny odcinek programu na antenie Polsatu. Po drugie, Sandra Kubicka zatańczyła z innym partnerem, Wojciechem Jeschke - a to wszystko z powodu kontuzji Adama Adamonisa. I... poradziła sobie świetnie! Taniec pary oceniono na 28 punktów, jedną z 10-tek przyznała sama Iwona Pavlovic. Tylko o jeden punkt mniej w pierwszej turze tańców zdobyli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Następnie odbyły się taneczne pojedynki, w których poszczególne pary rywalizowały ze sobą. Do pierwszego pojedynku stanęli Damian i Janja oraz Monika i Jan. Wygrali Damian i Janja. W kolejnym zmierzyły się Basia i Sandra. Wygrała Basia. A w ostatnim pojedynku rywalizowali Ola i Tomek oraz Magda i Kamil. Wygrali Ola i Kamil. Każda zwycięska para otrzymała w nagrodę dodatkowe punkty, ale o ostatecznym werdykcie i tak zadecydowali widzowie.

Tymczasem na widowni nie zabrakło gwiazd - występy na parkiecie oglądali m.in. Aneta Zając, Stefano Terrazzino, Rafał Jonkisz, Beata Tadla, Ada Fijał, Popek, Karolina Szostak czy Krzysztof Wieszczek. Pojawił sie też Rafał, mąż Barbary Kurdej-Szatan. Niektórzy z nich wspominali swoje emocje z "Tańca z Gwiazdami" - w końcu był to jubileuszowy setny odcinek.

Taniec z Gwiazdami, odcinek 6 - kto odpadł z programu?

Z "Tańca z gwiazdami" w szóstym odcinku odpadli... Otóż nikt nie odpadł! Z okazji wielkiego jubileuszu programu uczestników spotkała taka miła niespodzianka. A na koniec zamiast surowego werdyktu na pary czekał wyśmienity tort. Za to już za tydzień z programu odpadną aż dwie pary!