"Taniec z gwiazdami", odcinek 7, upłynął pod znakiem wielkich wzruszeń. Do gwiazd na parkiecie dołączyli... ich najbliżsi. Z Moniką Miller zatańczył jej dziadek, były premier Polski, Leszek Miller, a z Barbarą Kurdej-Szatan - ukochany tata. Wszystkie pary tańczą coraz lepiej, więc konkurencja jest coraz mocniejsza. Jury wciąż najbardziej chwali Kurdej-Szatan oraz Sandrę Kubicką - w pierwszym tańcu towarzyszył jej makijażysta Harry J. W zeszłym tygodniu Sandra również musiała tańczyć z innym partnerem, bo Adam Adamonis doznał kontuzji. Na szczęście tancerz już wrócił do formy. Tymczasem Magda Bereda stąpa po parkiecie coraz śmielej. Jednak Iwona Pavlovic i Michał Malitowski wciąż raczek nisko oceniają jej taneczne umiejętności. A jak ocenili pozostałe gwiazdy?

"Taniec z gwiazdami", odcinek 7 - kto odpadł?

W 7. odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadli Ola Kot i Tomasz Barański. Widać, że para spodziewała się, że padnie akurat na nich. Nie byli zaskoczeni werdyktem. Ola wyznała, że uważa dotarcie do siódmego odcinka za swój sukces, bo mowę pożegnalną miała przygotowaną... już od pierwszego epizodu programu.

SPRAWDŹ TEŻ: Ola Kot - kim jest?

Rzeczywiście, Ola i Tomek zaszli bardzo daleko - zostały już tylko 3 odcinki do końca programu! Będzie Wam brakować tej pary? Za to najlepsi tym razem byli (znowu) Sandra Kubicka i Adam Adamonis oraz po raz pierwszy Damian Kordas i Janja Lesar.

ZOBACZ ZDJĘCIA z 7 odcinka "Tańca z Gwiazdami">>