Taniec z Gwiazdami, odcinek 8, za nami! Tym razem znów działo się na parkiecie! Otóż każda z par wykonała po dwa tańce, a tematem przewodnim były oscarowe superprodukcje. Na parkiecie zmierzyli się Macademian Girl, Jakub Kucner, Joanna Mazur, Mariusz Węgłowski oraz Gimper. Zostało już tylko 5 par, a finał programu coraz bliżej. Jako pierwsi do grupy zagrożonych weszli Mariusz i Kasia. Jako drudzy - Jakub i Lenka. Kucner był zagrożony już po raz szósty! Czy tym razem właśnie Jakub odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? Sprawdź PONIŻEJ.

Mariusz Węgłowski odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

Choć sądzono, że tym razem odpadnie właśnie Jakub Kucner, już 6 razy nominowany do odpadnięcia, to jednak z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnał się... Mariusz Węgłowski, a wraz z nim Kasia Vu Manh.

"Mariusz, jesteś wspaniałym tancerzem! Trochę mam niedosyt, bo zatańczyłabym z nim jeszcze salsę, ale to już poza programem" - powiedziała wzruszona tancerka.

Zaś Mariusza ani na chwilę nie opuszczała pozytywna energia. Węgłowski serdecznie podziękował widzom, jurorom - za oceny nie zawsze wysokie, ale zawsze sprawiedliwe, prowadzącym - Krzysztofowi Ibiszowi i Paulinie Sykut-Jeżynie, oraz produkcji "Tańca z Gwiazdami". Mariusz Węgłowski, były komandos oraz aktor znany z serialu "Policjanci i policjantki", naprawdę pięknie rozwijał się tanecznie z odcinka na odcinek i mamy nadzieję, że nie zakończy prędko swojej przygody z tańcem!