Półfinał "Tańca z gwiazdami 2019" przebiegł w sentymentalnej atmosferze. Na parkiecie pojawili się dawni uczestnicy programu, jak Dawid Kwiatkowski, Ela Romanowska i Robert Wabich. A do tego jak zawsze nie brakowało emocji - ale tym razem wyjątkowo, bo była to w końcu walka o miejsce w finale! Na parkiecie zmierzyli się Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke, Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke, Damian Kordas i Janja Lesar. Każda z tych trzech par reprezentuje bardzo wysoki poziom taneczny - nieprzypadkowo znaleźli się w półfinale. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu z "Tańca z gwiazdami" odpadły dwie uczestniczki - Monika Miller i Magda Bereda. A kto odpadł 15 listopada? Sprawdź PONIŻEJ.

"Taniec z gwiazdami 2019", odcinek 9. Kto odpadł? Kto w finale?

W 9 odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadli Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Tym samym w finale show zatańczą Damian Kordas i Janja Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Basia w dogrywce pokonała Sandrę.

To właśnie oni powalczą o Kryształową Kulę oraz o nagrodę pieniężną (100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza).

"Była modelką, a teraz jest modelowym przykładem tancerki" - powiedziała o Kubickiej Sykut-Jeżyna. Zaś Sandra nie była w stanie ukryć emocji. Nie dała rady powstrzymać łez:

Jestem zła sama na siebie. Przepraszam, Wojtek, że cię dzisiaj zawiodłam - płakała Kubicka.

Na parkiecie pojawił się również Adam Adamonis, który występował z modelką od początku programu, ale niestety doznał poważnej kontuzji. Wtedy zastąpił go Jeschke.

Półfinał "Tańca z gwiazdami 2019" - zobacz ZDJĘCIA>>

Na koniec dla uczestników i widzów wystąpiła na żywo Reni Jusis, która również brała udział w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Niestety, odpadła w pierwszym odcinku.