Finał "Tańca z gwiazdami" za nami! Na parkiecie zmierzyli się Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Był to naprawdę bardzo wyrównany pojedynek. Każda z par zatańczyła po trzy tańce. Tydzień wcześniej w półfinale odpadła modelka Sandra Kubicka, żegnając tym samym swoje marzenie o zwycięstwie.Odcinek finałowy programu Polsatu pełen był niespodzianek! Na parkiecie wystąpili razem wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Michał Szpak, Cleo, Katarzyna Łaska i Anna Karwan zaśpiewali na żywo, a specjalnie dla swojej żony - Basi - wystąpił Rafał Szatan. Ale to nie wszystko! W telewizyjnym show swój weselny pierwszy taniec zaprezentowali zwycięzcy konkursu Polsatu. Wszystkim w programie, od uczestników, po jury i gości na widowni, towarzyszyły ogromne emocje! A kto wygrał "Taniec z gwiazdami"? Sprawdź PONIŻEJ.

"Taniec z gwiazdami 2019" - kto wygrał?

"Taniec z gwiazdami" 2019 wygrał Damian Kordas! On i Janja Lesar zdobyli Kryształową Kulę oraz Damian - 100 tys. złotych, a Janja - 50 tysięcy. Od samego początku Kordas radził sobie na parkiecie bardzo dobrze, a jury nie szczędziło mu pochwał. Z odcinka na odcinek obserwowaliśmy, jak doskonali swoje umiejętności, aż doszedł do perfekcji. Był też bardzo lubiany przez wszystkich uczestników programu, a także cieszył się wielką sympatią widzów.

Finał 10. edycji "Tańca z gwiazdami" - zobacz ZDJĘCIA>>

Dla Janji Lesar jest to pierwsze zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami". Tancerka była więc bardzo wzruszona. Podziękowała Damianowi, nazwała go swoim przyjacielem i powiedziała, że Kordas zmienił jej życie na zawsze.

Wzruszenia nie kryła również Barbara Kurdej-Szatan. Powiedziała, że okres treningów do "Tańca z gwiazdami" był dla niej niezwykłym czasem. Dodała na koniec, że zdobyła w programie wszystko to, o czym marzyła.

Damian Kordas wygrał "Taniec z gwiazdami" oraz "MasterChefa" i "Agenta", jest więc laureatem największej ilości programów rozrywkowych w naszym kraju - gratulujemy!

ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka: "Basia płakała, że odchodzę" [WIDEO]