"Taniec z gwiazdami" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Dziewiąta edycja show gromadziła co piątek przed telewizorami średnio 2,68 mln widzów. Nic więc dziwnego, że jedną z najważniejszych pozycji w jesiennej ramówce Polsatu będzie jubileuszowa, dziesiąta już edycja tanecznego show w tej stacji. Choć do premiery pierwszego odcinka na żywo nowego sezonu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pozostało jeszcze parę miesięcy, do mediów przedostały się już informacje na temat uczestników. Kto tym razem będzie walczyć o Kryształową Kulę oraz 100 tysięcy złotych? Znamy pierwsze nazwiska!

Uczestnicy Tańca z gwiazdami 10

Już w czerwcu informowaliśmy was, że pierwszą uczestniczką 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie będzie wnuczka byłego premiera, Monika Miller. Te doniesienia potwierdza serwis Pudelek.pl, który dodaje także, że w kolejnym sezonie show zobaczymy także zwycięzcę 4. edycji "MasterChefa" i 4. edycji "Agent Gwiazdy", Damiana Kordasa oraz młodą piosenkarkę i youtuberkę, Magdę Beredę.

Z kolei pierwszą oficjalnie ogłoszoną przez Telewizję Polsat uczestniczką 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" jest nie kto inny, jak sama Barbara Kurdej-Szatan, która niedawno pożegnała się z prowadzeniem programów rozrywkowych TVP. Kolejne nazwiska z pewnością poznamy już wkrótce.

Zobacz zdjęcia uczestników 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w GALERII >>

Będziecie oglądać ich zmagania na parkiecie?

SPRAWDŹ TEŻ: Damian Kordas - kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 2019"?