"Taniec z Gwiazdami" wiosną 2019 roku wraca na antenę Telewizji Polsat. Pełna lista uczestników i ich partnerów nie została jeszcze ogłoszona oficjalnie, ale do mediów przedostały się już niemal wszystkie informacje na temat składu 9. edycji show w Polsacie. Producenci programu po raz kolejny stawiają na gorące nazwiska znane nie tylko z telewizji, ale także na osobistości ze świata sportu i gwiazdy internetu. Sprawdź, o kim mowa już teraz poniżej.

Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy

Na liście znanych uczestników "Tańca z Gwiazdami" 2019 na początku znajdowały dwa nazwiska - trener Daniel Kuczaj, znany pod pseudonimem Qczaj, oraz Jakub Kucner, czyli Mister Polski 2017. Do składu uczestników, którzy powalczą o Krzyształową Kulę następnie dołączyła Justyna Żyła. Była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, ma zagwarantować dobrą oglądalność nowego sezonu show. To jednak nie koniec dotychczasowych ogłoszeń.

Podczas Gali Mistrzów Sportu 2019 Nina Terentiew ogłosiła, że kolejną uczestniczką nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" będzie Joanna Mazur, czyli niedowidząca mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów. Z kolei na początku stycznia portale o gwiazdach obiegła też informacja o udziale żony Michała Wiśniewskiego, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Następnie Telewizja Polsat potwierdziła też, że do obsady "Tańca z Gwiazdami" 2019 dołączyła Tamara Gonzalez Perea, czyli znana w sieci jako Macademian Girl blogerka modowa. Polsat podał też informację, że kolejną gwiazdą show będzie najbardziej utytułowana polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, która niedawno ogłosiła zakończenie kariery sportowej.

Na parkiecie nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy także światowej sławy modelkę Annę Jagodzińską, która była m.in. pierwszą polską modelką na okładce amerykańskiego Vogue'a. W składzie najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" pojawi się także Paweł Dudek, czyli wokalista disco polo i dance znany występujący pod pseudonimem Czadoman. Kolejni uczestnicy "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" to były komandosa, obecnie muzyk i aktor Mariusz Węgłowski, komik Sebastian Stankiewicz oraz Tomasz Działowy, czyli twórca internetowy znany pod pseudonimem Gimper.

Tancerki, które będą partnerować męskim gwiazdom w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" to: Kasia Vu Manh, Lenka Klimentovej, Paulina Biernat, Janja Lesar, Walerija Żurawlewa i Natalia Głębocka. Z kolei Jan Kliment, Rafał Maserak, Stefano Terrazzino, Wojciech Jeschke, Tomasz Barański i Michał Jeziorowski będą towarzyszyć uczestniczkom podczas 9. edycji show.

Przypomnijmy, że ostatnią edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie wygrała Beata Tadla, której partnerował Jan Kliment.

Zobacz zdjęcia uczestników nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JUSTYNA ŻYŁA pisze książkę! Zdradzi sekrety wszystkich polskich skoczków?