"Taniec z Gwiazdami" wiosną 2019 roku wraca na antenę Telewizji Polsat. Oficjalna lista uczestników i ich partnerów nie jest jeszcze znana, ale do mediów przedostają się już pierwsze informacje na temat składu 9. edycji show w Polsacie. Producenci programu po raz kolejny stawiają na gorące nazwiska znane nie tylko z telewizji, ale także na osobistości ze świata sportu i gwiazdy internetu. Sprawdź, o kim mowa już teraz poniżej.

Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy

Na liście potencjalnych uczestników "Tańca z Gwiazdami" 2019 do tej pory znajdowały się na razie tylko dwa nazwiska - trener Daniel Kuczaj, znany pod pseudonimem Qczaj, oraz Jakub Kucner, czyli Mister Polski 2017. Jak donosi magazyn "Świat & Ludzie", do składu uczestników, którzy powalczą o Krzyształową Kulę dołączyła Justyna Żyła. Była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, ma zagwarantować dobrą oglądalność nowego sezonu show. To jednak nie koniec dotychczasowych ogłoszeń.

Podczas Gali Mistrzów Sportu 2019 Nina Terentiew ogłosiła, że kolejną uczestniczką nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" będzie Joanna Mazur, czyli niedowidząca mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów. Z kolei w niedzielę, 6 stycznia portale o gwiazdach obiegła też (niepotwierdzona jeszcze oficjalnie) informacja o udziale żony Michała Wiśniewskiego, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. W poniedziałek, Telewizja Polsat potwierdziła też, że do obsady "Tańca z Gwiazdami" 2019 dołączyła Tamara Gonzalez Perea, czyli znana w sieci jako Macademian Girl blogerka modowa. Pudelek za to podał informację, że kolejną gwiazdą show będzie też najbardziej utytułowana polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, która niedawno ogłosiła zakończenie kariery sportowej.

Jak donosi serwis Jastrząb Post, na parkiecie nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy także światowej sławy modelkę Annę Jagodzińską, która była m.in. pierwszą polską modelką na okładce amerykańskiego Vogue'a. W składzie najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" pojawi się także Paweł Dudek, czyli wokalista disco polo i dance znany występujący pod pseudonimem Czadoman. 14 stycznia magazyn "Party" doniósł, że w "Tańcu z Gwiazdami" razem ze swoją żoną wystąpi Michał Wiśniewski.

Przypomnijmy, że ostatnią edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie wygrała Beata Tadla, której partnerował Jan Kliment.

Zobacz zdjęcia uczestników nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JUSTYNA ŻYŁA pisze książkę! Zdradzi sekrety wszystkich polskich skoczków?