W 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie brakowało emocji. Na parkiecie zaprezentowało się jedenaście duetów, które poddały się ocenie jurorów. Taneczne starcie rozpoczął występ Tomasza Oświecińskiego i Janji Lesar. Ich jive został oceniony na 17 punktów, a aktora pochwalono za postępy, które poczynił w minionym tygodniu. Iwona Pavlović po fokstrocie Sylwii Lipki i Rafała Maseraka skrytykowała "ramę" młodej wokalistki, z czym nie zgodził się Andrzej Grabowski. Para za swój taniec zdobyła łącznie okrągłe 20 punktów. Cha cha w wykonaniu Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz zaskoczyła jurorów, którzy nie mogli wyjść z podziwu, jak dobrze sportowiec poradził sobie na parkiecie mimo swojej niepełnosprawności i nagrodzili ich 24 punktami.

"Taniec z Gwiazdami 2020": relacja z 2. odcinka

Niestety gorzej ze swoim tańcem poradzili sobie Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko. Ich quickstepa Iwona Pavlović określiła mianem "masakry", a występ oceniono zaledwie na 15 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska też mieli niemałe problemy podczas swojego tanga, kiedy to tenisista zupełnie zapomniał kroków. Nie umknęło to uwadze jurorów, którzy ocenili ich taniec na 16 punktów. Zła passa uczestników została przerwana podczas występu Edyty Zając i Michała Bartkiewicza. Modelka została pochwalona za bardzo dobrą sambę i nagrodzona sumą 22 punktów. 

ZOBACZ TEŻ: "TANIEC Z GWIAZDAMI" odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystko przez koronawirusa

Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa otrzymali za walca angielskiego 18 punktów, dokładnie tyle samo, co polsatowska pogodynka Milena Rostkowska-Galanti Jacek Jeschke za swoją cha chę. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem występu Anny Karwan i Jana Klimenta, a ich walc wiedeński otrzymał niemal same komplementy. W rezultacie wokalistka zdobyła pierwszą "10" w tej edycji i nagrodzono ją aż 28 punktami. Jive Marcina Bosaka i Wiktorii Omyły określono jako minimalistyczny i to wcale nie w dobrym tego słowa znaczeniu - para otrzymała zaledwie 14 punktów. Największą wygraną 2. odcinka znów była Julia Wieniawa, która w parze ze Stefano Terazzino zatańczyła ogniste tango ocenione przez jurorów na maksymalną liczbę 30 punktów.

"Taniec z Gwiazdami" odcinek 2. - WYNIKI

Kto odpadł w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami"? Podczas ogłoszenia wyników Krzysztof Ibisz przekazał uczestnikom niespodziewaną informację. Biorąc pod uwagę pandemię koronawirusa na świecie, Telewizja Polsat ze względów bezpieczeństwa, podjęła decyzję o zakończeniu emisji show oraz zawieszeniu go aż do jesieni. Jeżeli uczestnicy i tancerze wyrażą chęć i możliwości, w takim samym składzie spotkają się na parkiecie ponownie we wrześniu 2020 roku.

Koniec 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" zaskoczył zarówno uczestników jak i jurorów programu, którzy byli pewni, że od jutra będą kontynuowali taneczne treningi. Decyzja władz Polsatu to pokłosie dzisiejszej konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego, który ogłosił, że w Polsce wprowadzony zostaje stan zagrożenia epidemiologicznego.