11. edycja "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie to dotychczas najbardziej pechowa odsłona show. Początkowo wszystko zapowiadało się bardzo obiecująco. Udział takich gorących nazwisk ze świata show-biznesu jak Julia Wieniawa i Ania Karwan gwarantował nie tylko dużą oglądalność, ale także, jak się szybko okazało, wysoki poziom tanecznej rywalizacji. Niestety, start sezonu zbiegł się w czasie z wybuchem epidemii COVID-19 w Polsce.

Już w drugim odcinku show uczestnicy po raz pierwszy w 15-letniej historii programu wystąpili przy pustej widowni. Ostatecznie zdecydowano jednak, że w trosce o bezpieczeństwo wszystkich osób pracujących przy produkcji, bieżąca edycja "TzG" zostaje zawieszona do jesieni.

ZOBACZ: "Taniec z Gwiazdami" przełożony na jesień. Wieniawa i Terrazzino: "To jest bardzo słuszna decyzja"

Marcin Bosak rezygnuje z powrotu do "Tańca z Gwiazdami"?

Producenci zapewniali, że będą robili wszystko, co w ich mocy, aby we wrześniu "Taniec z Gwiazdami" powrócił w identycznym składzie. Wygląda jednak na to, że nie wszyscy uczestnicy 11. edycji zdecydowali się powrócić jesienią na parkiet tanecznego show. Jak donosi "Fakt", z udziału w kontynuacji programu zrezygnował Marcin Bosak.

Ładnie podziękował stacji za udział w show - zdradza informator gazety.

40-letni aktor, któremu w programie partnerowała tancerka Wiktoria Omyła, odmówił mediom oficjalnego komentarza na ten temat.

Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem - powiedział Bosak.

Telewizja Polsat na razie nie odniosła się do tych nieoficjalnych informacji.

Zobacz zdjęcia Marcina Bosaka z "Tańca z Gwiazdami 2020" w naszej GALERII.