Choć przez  "Taniec z Gwiazdami" przewinęły się już tabuny gwiazd wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja ma szansę znów zawojować wiosenną ramówką telewizyjną. Parę tygodni temu dowiedzieliśmy się o udziale w show Julii Wieniawy, która może być najgorętszym nazwiskiem edycji, zaś później dotarły do nas informacje o kolejnych znanych twarzach, które miałyby zasilić ekipę 11. sezonu.

Marcin Bosak w "Tańcu z Gwiazdami"

W poniedziałkowy poranek na oficjalnym instagramowym profilu programu pojawiła się informacja o udziale Marcina Bosaka w hitowym show. Aktor ma na koncie role w "M jak miłość" czy "Chyłce". Jego przewagą mogą być dobre geny – przypomnijmy, że siostra Marcina, Ania, sama jest profesjonalną tancerką.

Anna Karwan w "Tańcu z Gwiazdami"

O udziale Ani Karwan w programie dowiedzieliśmy się jeszcze w trakcie trwania poprzedniej edycji show. W finałowym odcinku 10. serii producenci zdradzili, że wokalistka przyjęła zaproszenie do programu i weźmie udział w tanecznym starciu wiosną 2020 roku.

Bogdan Kalus w "Tańcu z Gwiazdami"

Na oficjalnym Instagramie programu we wtorek pojawiło się kolejne nazwisko uczestnika. Jest nim Bogdan Kalus, znany aktor i kabareciarz. Widzowie mogą kojarzyć go głównie z roli w serialu "Ranczo", gdzie wcielił się w Tadeusza Hadziuka. Jak poradzi sobie na parkiecie?

Edyta Zając w "Tańcu z Gwiazdami"

Kolejna piękna kobieta w składzie nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". 21 stycznia oficjalnie potwierdzono, że jedną z uczestniczek 11. edycji będzie popularna modelka Edyta Zając.

Tomasz Oświeciński w "Tańcu z Gwiazdami"

Aktor, trener, mistrz judo - ulubieniec widzów filmów Patryka Vegi również powalczy o Kryształową Kulę. Tomasz Oświeciński ma potencjał na wybitnego tancerza?

Nicole Bogdanowicz w "Tańcu z Gwiazdami"

Nicole Bogdanowicz to młoda aktorka znana przede wszystkim z roli Julki, córki Anki, w seriali "Przyjaciółki". Ma na swoim koncie epizody w takich produkcjach, jak "W rytmie serca", "Ślad", "Lekarze na start", "Na dobre i na złe" i "Komisarz Alex".

Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami"

Kolejny uczestnik "Tańca z Gwiazdami" to Sylwester Wilk - trener, dietetyk, szkoleniowiec. Widzowie Polsatu mogą go pamiętać z programu "Ninja Warrior Polska". Po udziale w show stracił nogę w wypadku motocyklowym. Ma założoną sportową protezę. Sportowiec przygotowuje się do startu w igrzyskach paraolimpijskich w Paryżu.

Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"

Nieoficjalnie mówi się, że Julia Wieniawa jest faworytką wiosennej edycji tanecznego show. Nie tylko wynegocjowała rekordową stawkę za odcinek (podobno ma być to 30 tysięcy złotych), ale też specjalnie dla niej do produkcji po latach nieobecności ma powrócić Stefano Terazzino. Czy rzeczywiście to ona zdobędzie Kryształową Kulę 11. edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami"

Fani programu "Love Island. Wyspa miłości" będą mieli kogo oglądać na parkiecie Polsatu. Mikołaj Jędruszczak wygrał show razem z Sylwią Madeńską. Jego największą pasją jest tenis. Jak poradzi sobie w TzG?

Sylwia Lipka w "Tańcu z Gwiazdami"

25 stycznia producenci show ogłosili oficjalnie, że w 11. edycji polsatowskiego "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Sylwia Lipka. 23-letnia piosenkarka z pewnością będą mogła liczyć na mocne wsparcie ze strony swoich licznych fanów.

Milena Rostkowska-Galant w "Tańcu z Gwiazdami"

Pogodynka Polsatu dołącza do grona gwiazd walczących o Kryształową Kulę. Może liczyć na wsparcie koleżanki z pracy, Pauliny Sykut-Jeżyny, która opublikowała na Instagramie film z nową uczestniczką show.