Program „Taniec z Gwiazdami” wciąż cieszy się ogromną popularnością. To już siódma edycja, w której gwiazdy mają wykazać się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Za nami czwarty odcinek, w którym do walki o Kryształową Kulę stanęło osiem par: Natalia Szroeder i Jan Kliment, Monika Mariotti i Rafał Maserak, Marcin Korcz i Wiktoria Omyła, Paulina Chylewska i Jacek Jeschke, Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa, Dominika Gwit i Żora Koroliow, oraz Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska oraz Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino.

W tym odcinku uczestnicy „Tańca z Gwiazdami” mieli okazje zatańczyć do najpopularniejszych utworów lat 80. Nie zabrakło takich utworów jak: „The Power of love”, „I want to break free” czy .”Bad”. Choreografie obfitowały w szpagaty, podnoszenia i wiele innych ciekawych figur tanecznych. Niestety z programem musiała pożegnać się Paulina Chylewska i Jacek Jeschke, których mieliśmy okazję oglądać w walcu wiedeńskim. 

ZOBACZ: PAULINA CHYLEWSKA I JACEK JESCHKE odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Kto był najlepszy?

Wrażenie potęgowały jednak przede wszystkim piękne stroje, w jakich prezentowały się gwiazdy. W poprzednim odcinku mieliśmy okazję podziwiać stylizacje z najpopularniejszych seriali, takich jak „Z archiwum X”, „Gra o tron” czy „Alternatywy 4”. W tym odcinku gwiazdy prezentowały się w stylizacjach z lat 80. Za ich przygotowanie odpowiada stylistka Malwina Wędzikowska.

ZOBACZ:"TANIEC Z GWIAZDAMI" tak pięknych stylizacji na parkiecie nie widzieliśmy już dawno!

Zobaczcie w naszej galerii jak prezentowali się uczestnicy „Tańca z Gwiazdami”!