Produkcja "Tańca z Gwiazdami" musi w tym roku mierzyć się ze szczególnymi wyzwaniami. Najpierw w w marcu program przerwano po zaledwie dwóch odcinkach przez wybuch pandemii koronawirusa i zdecydowano, że 11. sezon show będzie kontynuowany dopiero od początku września, a teraz na horyzoncie pojawił się kolejny problem. Jak czytamy w mediach społecznościowych "Tańca z Gwiazdami", dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Zabraknie też kilku uwielbianych przez widzów uczestników.

Koronawirus w "Tańcu z Gwiazdami": 8. odcinek bez publiczności i niektórych uczestników

W ósmym odcinku na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" nie zobaczymy Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej.- W dzisiejszym odcinku niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności - czytamy w komunikacie.

Jak się pewnie domyślacie, dziś wieczorem nie wystąpi również Jan Kliment, prywatnie mąż Lenki. Z kim więc zatańczy partnerująca mu Anna Karwan? 
- Jan Kliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś Ania Karwan. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny - donosi produkcja "Tańca z Gwiazdami".

Na razie nie wiadomo, z jakimi konsekwencjami dla ogólnej klasyfikacji będzie wiązała się nieobecność uczestników.