Tego w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jeszcze nie było! W dzisiejszym odcinku gwiazdy i tancerze wcielą się nie w rolę tancerzy wykonujących najbardziej skomplikowane taneczne choreografie, lecz w głównych bohaterów najpopularniejszych seriali telewizyjnych! Jak to możliwe?

ZOBACZ: STEFANO TERRAZZINO po raz pierwszy tak szczerze o swojej tanecznej partnerce!

Tym razem gwiazdy show Polsatu zatańczą do piosenek z najbardziej popularnych seriali w historii polskiej telewizji. Towarzyszyły im będą znane tematy muzyczne i piosenki, które nieodłącznie kojarzą się z głośnymi serialowymi tytułami, które oglądali widzowie w całym kraju!

Foxtrota do piosenki „Love and marriage” z serialu „Świat według Bundych” zatańczą Monika Mariotti i Rafał Maserak. Będzie i główny motyw z „Przyjaciół” czyli „I Will Be There For You” The Rembrandts oraz przyjaciele Marcin Korcz, Wiktoria Omyła ich jive oraz nieodłączna kanapa, którzy kojarzą fani serialu „Przyjaciele” na całym globie.

W piątek na parkiecie programu pojawią się również melodie i postaci agentów „Z archiwum X”, klasyk „With a Little Help From My Friends” Joe Cockera z serialu „Cudowne lata” a także Kevin Arnold i Winnie Cooper oraz wspaniała tytułowa salsa z „Seksu w wielkim mieście”.

POLECAMY: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Dominika Gwit opowiedziała o swoim pierwszym i jedynym razie!

Nie byłoby tego docinka show bez obecności polskich seriali. Do niezapomnianej wokalizy Grzegorza Markowskiego z serialu „07 zgłoś się” rumbę zatańczą Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, a w świat serialu „Alternatywy 4” przeniosą nas za to Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa.

Wygląda na to, że dziś wieczorem zapowiada się świetna zabawa. Chcecie wziąć w niej udział?

„Taniec z gwiazdami” dziś wieczorem o godzinie 20.00. Jak zawsze - w Polsacie.

Obejrzycie dzisiejszy taneczny przegląd najpopularniejszych w Polsce i na świecie seriali?