Jan Kliment tańczy w tej edycji programu z Beatą Tadlą. Dokładnie rok temu Kliment cieszył się już z wygranej w parze z wokalistką Natalią Szroeder. Był to wówczas jego trzeci finał show, jednak dopiero pierwszy zwycięski. Jedno zwycięstwo show na swoim koncie ma jednak także jego taneczny rywal - Tomasz Barański. Tancerz i choreograf triumfował już w roku 2015 roku, w 4.edycji show. Wówczas wygrał finał w parze z Eweliną Lisowską.

Taniec z Gwiazdami - Finał: Jan Kliment czy Tomasz Barański? 

Teraz to właśnie któryś z nich sięgnie po nagrodę po raz drugi w życiu. Który? O tym przekonamy się już dziś wieczorem! Przypomnijmy, ze rekordzistą jest Stefano Terrazzino, który wygrywał program aż czterokrotnie! Czy któremuś z dzisiejszych finalistów uda się kiedyś pobić rekord roztańczonego Sycylijczyka?

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI - FINAŁ Beata Tadla i Kasia Dziurska w hitach gwiazd polskiej muzyki! Kto dla nich zaśpiewa? Lista wykonawców

Finał „Tańca z Gwiazdami” już dziś na antenie Polsatu o godzinie 20.00. Będziecie dopingować Janka Klimenta czy Tomka Barańskiego?