Ten musical to fenomen na światową skalę. Na Broadway’u jest wystawiany nieprzerwanie od 18 lat, w londyńskim West Endzie od 21. Na całym świecie „Cats” – bo o nim mowa -  obejrzało ponad 50 milionów widzów! Już dziś artyści z Broadway’u w finale „Tańca z Gwiazdami” zaprezentują jego fragment wraz ze światowym hitem piosenką „Memory”. Ich wystąp będzie tylko jedną w wielu atrakcji, jakie na dzisiejszy wieczór przewidzieli producenci show „Taniec z Gwiazdami”.

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 2017 kto pojawi się w finale programu? Już wszystko jasne

Wybór tego utworu do finałowego odcinka show nie był przypadkowy. Najbardziej znana wersja przeboju „Memory” pochodzi z 1981 roku. Piosenkę zaśpiewała w mistrzowskim stylu Barbara Streisand.  Hit był notowany na listach przebojów na całym świecie i doczekał się ponad 160 różnych wykonań. W Polsce śpiewały go m.in. Zdzisława Sośnicka i Halina Młynkova.

W finale „Tańca z Gwiazdami” piosenkę zaprezentują artyści na co dzień występujący w przedstawieniu „Cats” na nowojorskim  Broadway’u. Musicalowy styl będzie miał również jeden z finałowych tańców obu par. Każda z nich będzie musiała bowiem zatańczyć po utworu z innego kultowego musicalu, „Mamma Mia”. Pamiętacie jego filmową wersję z Meryl Streep w roli głównej?

POLECAMY: POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2017 Sarsa, Farna, Hyży, Margaret i inni. Zobacz, kto się pojawił!

Dziś wieczorem szykuje się zatem prawdziwa muzyczno - taneczna uczta. Będziecie ją oglądać na żywo w Polsacie?

Zobaczcie też w naszym specjalnym WIDEO, jak Iwona i Stefano oraz Natalia i Janek odpowiadają na bardzo NIEWYGODNE PYTANIA tuż przed dzisiejszym finałem show: