Wiosenna, 7. edycja w Polsacie „Tańca z Gwiazdami” będzie debiutem dla 11 gwiazd. To one stworzą 11 nowych par, które już od dzisiaj powalczą o kolejną Kryształową Kulę. Wśród nich znalazła się młoda aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk, która zasłynęła udziałem w serialu „Belfer”, w którym partnerowała m.in. Maciejowi Stuhrowi i Magdalenie Cieleckiej. Teraz gwiazda sprawdzi się w nowej roli. Kasia przekona się na własnej skórze, jak to jest być niemal profesjonalną tancerką. Czy zdobędzie serca widzów 7. edycji „Tańca z Gwiazdami”?

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 7 Wiemy, jak 11 nowych gwiazd prezentuje się na parkiecie! [WIDEO]

Kasię Sawczuk, poza hitowym „Belfrem”, mogliśmy oglądaliśmy chociażby w mocnej roli w serialu „Skazane”. O aktorce było głośno także w kontekście związku z Antkiem Królikowskim, a potem z okazji bliskiej zażyłości z Patrykiem Pniewskim. Teraz aktorka będzie widywana z jeszcze innym mężczyzną. Mowa o Wojtku Jeschke, który będzie jej tanecznym partnerem na parkiecie „TZG”.

Jak para poradzi sobie w 7. już edycji popularnego show? Mają szasnę zyskać sympatię widzów i przegonić w wyścigu o Kryształową Kulę inne gwiazdy takie jak Dominika Gwit czy Paulina Chylewska?

O tym zaczniemy się przekonywać się już dziś wieczorem. Pierwszy odcinek nowej edycji show już dziś o 20.00 na antenie Polsatu.

Tymczasem zobaczcie, jak Kasia i partnerujący jej Wojtek Jeschke radzą sobie w tangu. Będą same 10-tki?