"Taniec z gwiazdami" trafił na ekrany wiosną 2005 roku i od razu zdobył serca telewidzów w całej Polsce. W historycznej, pierwszej edycji programu triumfował prezenter Olivier Janiak, który występował u boku Kamili Kajak. W kolejnych sezonach Kryształowa Kula powędrowała m.in. do Katarzyny Cichopek, Kingi Rusin, Anny Muchy oraz Kacpra Kuszewskiego. Taneczne show na antenie TVN doczekało się aż trzynastu edycji. 

QUIZ: Ile wiesz o "Tańcu z Gwiazdami"? Tylko największy fan zna odpowiedź na ostatnie pytanie

"Taniec z gwiazdami": wszyscy triumfatorzy w historii programu

W 2014 roku, po trzyletniej przerwie, program ponownie wrócił na ekrany telewizorów, jednak tym razem wyemitował go Polsat, który przejął prawa do tanecznego formatu. W pierwszej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" triumfowali Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Pochodzący z Włoch tancerz sięgnął po Kryształową Kulę także w kolejnym sezonie, tym razem u boku innej aktorki - Agnieszki Sienkiewicz.

Aż trzema zwycięstwami i to z rzędu pochwalić się może Jan Kliment. Czech w parze z Natalią Szroeder, Beatą Tadlą i Joanną Mazur wygrał odpowiednio siódmą, ósmą i dziewiątą edycję programu. Polsat do tej pory wyprodukował jedenaście sezonów tanecznego show. 

Wszystkich zwycięzców "Tańca z gwiazdami" przypominamy w naszej galerii. Sprawdźcie już teraz, kto w przeszłości zdobył Kryształową Kulę.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z gwiazdami 2020" - FINAŁ: wyniki, relacja, zdjęcia