"Taniec z gwiazdami" wraca jesienią do Telewizji Polsat z 12. sezonem. We wrześniu widzowie ponownie będą mogli śledzić poczynania swoich ulubieńców i ich partnerów na parkiecie. Wiadomo już, że w najnowszej edycji tanecznego show zobaczymy Oliwię Bieniuk, córkę byłego piłkarza Jarosława Bieniuka i zmarłej w 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej. 

Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy "Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - czytamy na oficjalnym profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie. 

SPRAWDŹ: Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Kim jest córka Anny Przybylskiej?

"Taniec z gwiazdami" - zmiana dnia emisji

Przypomnijmy, że dotychczas program emitowany był w piątkowe wieczory. Jak się okazuje, wraz z początkiem nowej edycji to się jednak zmieni. Od teraz "Taniec z gwiazdami" będzie pokazywany w poniedziałki o godz. 20:00. 

Tegoroczna jesień będzie naprawdę gorąca! Ponownie doświadczymy prawdziwych emocji, śledząc taneczne zmagania gwiazd i osobowości świata show biznesu! XII edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" od września w każdy poniedziałek o godz. 20:00! Nowa edycja i nowy dzień emisji!!! Przedłużmy sobie weekend o jeden dzień i rozpocznijmy nowy tydzień tanecznym krokiem! Do zobaczenia na najpiękniejszym parkiecie tanecznym świata już we wrześniu! Od jesieni wszyscy pokochamy poniedziałek - oznajmiła produkcja show.  

Co ciekawe, decyzja stacji o zmianie dnia emisji, nie wszystkim przypadła do gustu. 

Nowy dzień emisji i godzina są fatalne. Z konkurencją będzie ciężko wygrać - sugeruje jedna z internautek. 

Pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami" najprawdopodobniej zostanie wyemitowany 6 lub 13 września. 

ZOBACZ TAKŻE: Oto wszyscy zwycięzcy "Tańca z gwiazdami" w historii [GALERIA]