Za nami 5. odcinek "Tańca z gwiazdami". Kto odpadł tym razem? Werdykt jury i widzów może Was nieźle zaskoczyć! Nie zmienia to faktu, że program dostarczył widzom całej palety emocji. Niesamowite występy dały po raz kolejny Dominika Gwit, Agnieszka Kaczorowksa i Iwona Cichosz. A której parze poszło tym razem najlepiej?

ZOBACZ: RAFAŁ MASERAK podrywa Monikę Mariotti! Kto mu w tym pomaga? [WIDEO]

Z show „Taniec z gwiazdami” pożegnali się tym razem Mariusz Kałamaga oraz Valierija Żurawlewa. Para świetnie zaprezentowała się w sambie, ale zdobyła jedynie 25 punktów od jury. Decyzją widzów to właśnie oni musieli pożegnać się z show w 5. odcinku tej edycji programu. Komu poszło zatem najlepiej?

Według ocen jurorskich najlepiej zatańczyli Natalia Schroeder i Jan Kliment. Para zaprezentowała widowiskowego quickstepa. Ten duet okazał się również najlepszy w tanecznym starciu gwiazd. Para zdobyła najwięcej punktów od jurorów także w tej rozgrywce, a tym samym otrzymała immunitet i automatycznie przeszła do następnego odcinka. Gratulujemy!

Nie samymi punktami jednak żyją widzowie show. Jak zwykle nie zbrakło w nim sytuacyjnych smaczków. Media od razu podchwyciły moment, w którym Dominika Gwit dosiadła się do stolika jurorskiego i wdała w dyskusję z Beatą Tyszkiewicz. Moment ten zinterpretowano jako oficjalne pogodzenie się gwiazd po tym, jak w zeszłym odcinku ikona polskiego kina skrytykowała nadwagę aktorki.

PAMIĘTACIE? BEATA TYSZKIEWICZ krytycznie o Dominice Gwit: Jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo, to..."

Wielkie wrażenie, jak zwykle, zrobiła też Agnieszka Kaczorowska, która tym razem pokazała widzom chyba nieco więcej, niż planowała.

Fani show nie mogli także oderwać oczu od pięknej Iwony Cichosz, która mimo swojej wady słuchu, po raz kolejny udowodniła, że taniec to sport dla wszystkich, bez wyjątku. Jive Iwony i Stefano Terrazzino na tyle mocno przypał do gustu Beacie Tyszkiewicz, że ta nazwała piękną polską miss „księżniczką tego programu”.

POLECAMY TEŻ: IWONA CICHOSZ ma problemy z żebrami, a mimo to nie chce się leczyć! [ZDJĘCIA]

Jak Wam się podoba to określenie? My jesteśmy nim zachwyceni!

Zobaczcie w naszej GALERII, co działa się podczas wczorajszego, 5. już odcinka „Tańca z gwiazdami”.

Kto tym razem wyglądał i zatańczył najlepiej?