Tego w „Tańcu z Gwiazdami” faktycznie jeszcze nie było! Już dziś wieczorem w programie „Taniec z Gwiazdami” wystąpią… gwiazdy disco – polo: zespoły Masters, Boys, Piękni i młodzi i MIG oraz Radek Liszewski. Wszyscy oni pojawią się w studio nagraniowym na żywo, żeby zaśpiewać swoje największe przeboje. Dyrygent Tomek Szymuś i jego orkiestra świetnie znane hity, które kojarzy cała Polska, przearanżują w taneczną klasykę!

ZOBACZ: MICHAŁ MALINOWSKI "Nie miałem powodu się buntować. W życiu trzeba robić to, co się kocha!"

Wyobrażacie sobie foxtrota do hitu Radka Liszewskiego „Ona tańczy dla mnie”? Zmierzą się z nim Natalia Szroeder i Jan Kliment. Będzie i quickstep w rytm nieśmiertelnego klasyku weselnego „Żono moja” zespołu Masters. Zatańczą go Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino. Do pozostałych przebojów w nowym wydaniu pary zatańczą cha chę. Dominika Gwit i Żora Korolyov „Ona jest taka cudowna” Pięknych i młodych, Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska „Jesteś szalona” Boysów, a Marcin Korcz i Wiktoria Omyła zatańczą „Wymarzoną” zespołu MIG.

Jak dotąd na parkiecie tanecznego show wystąpił jedynie Marcin Miller, który w drugiej edycji w 2014 roku z Niną Tyrką zajął 7. miejsce.

CZYTAJ TEŻ: AGNIESZKA KACZOROWSKA Znowu zakochana! Wiemy, kim jest jej wybranek!

Czy którąś z gwiazd disco – polo zobaczymy w roli uczestnika programu w kolejnej edycji? Może piosenkarze i wokaliści zdradzą to podczas swojej wizyty w studio „Tańca z Gwiazdami” na żywo? Zobaczcie w naszej GALERII, jak się przygotowywali do dzisiejszego występu!