Targi ELLE ZEN odbędą się już 26 października w w Forum Wydarzeń w Krakowie. W ich ramach zaprezentowane zostaną produkty wyselekcjonowanych marek - kosmetyki, naturalne suplementy, olejki eteryczne, biżuteria, akcesoria wspomagające relaks i dobre samopoczucie i wiele innych wspaniałości dla ciała i ducha. Poza tym na targach będzie tzw. specjalna strefa kosmetyków naturalnych, sygnowana przez partnera wydarzenia - EKOtyki, Targi Kosmetyków Naturalnych.

Zakupy to jednak nie wszystko, na co można liczyć podczas targów ELLE ZEN. Magazyn proponuje również inne atrakcyjne aktywności, np. warsztat jogi twarzy, który poprowadzi Marta Kucińska z Jogi Piękna, a także spotkanie z Martą Krupińską, redaktorką "Elle", a także autorką poradnika "Polish beauty". Można będzie również wziąć udział w warsztacie perfumiarskim, posłuchać wykładu o systemie czakr i kanałach energii plus odbyć krótką medytację, a także wysłuchać wyjątkowego koncertu na na misach i gongu tybetańskim.

Targi ELLE ZEN - gdzie i kiedy [SZCZEGÓŁY]

Poprzez wydarzenie ELLE chce dotrzeć do kobiet zainteresowanych tematyką zdrowia, urody i naturalnych sposobów dbania o dobre samopoczucie. Daje uczestniczkom wyjątkową możliwość zrobienia zakupów u wyselekcjonowanych wystawców z segmentu zdrowia, urody i relaksu oraz spędzenia wolnego czasu w przyjemnej atmosferze. ELLE to marka, która jest blisko kobiet i ich potrzeb.

Partnerem Głównym wydarzenia jest Żywiec Zdrój Essence. Essence to pierwszy w portfolio Żywiec Zdrój produkt BIO. Połączenie krystalicznej wody, naturalnej nuty owoców oraz soku cytrynowego. Produkt jest bez dodatku cukru, słodzików, barwników, konserwantów, a także nie ma kalorii. Dzięki Essence na targach ELLE ZEN – odkryjesz czystą naturę!

Targi ELLE ZEN odbędą się w sobotę 26 października w godzinach 11:00-19:00  w Krakowie, na parterze Forum Wydarzeń czyli dawnego Hotelu Forum przy ul. Marii Konopnickiej 28.

Link do wydarzenia na FB tutaj, a dodatkowe informacje pod adresem: ellezen@burdamedia.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ELLE ZEN — targi dla ciała i ducha przybywają do Krakowa! Zapiszcie w kalendarzach — to będzie wyjątkowe wydarzenie tej jesieni. Z okazji 25-lecia magazynu ELLE Polska wraz z naszym Partnerem Głównym @zywieczdroj Essence oraz Partnerem @ekotyki- Targi Kosmetyków Naturalnych, już 26 października będziemy świętować dbanie o siebie w ujęciu holistycznym. Każdy uczestnik targów będzie mógł poczęstować się wodą Essence, czyli pierwszym w portfolio Żywiec Zdrój produktem BIO. Podczas wydarzenia zaprezentujemy Wam wyjątkowych wystawców: wyselekcjonowanych przez naszą Redakcję producentów kosmetyków, naturalnych suplementów, herbat, akcesoriów wellness, a także aromaterapię, ziołolecznictwo, ayurvedę i naturalne kamienie szlachetne i kryształy. A do tego specjalna strefa kosmetyków naturalnych, sygnowana przez EKOtyki - Targi Kosmetyków Naturalnych. Pełną listę wystawców znajdziecie na końcu opisu wydarzenia. Oprócz zakupów będą na Was czekać wyjątkowe atrakcje… Każdy odwiedzający targi ELLE ZEN będzie mógł skosztować ziołowych naparów. Marta Kucińska z Joga Piękna - Marta Kucińska - poprowadzi warsztat jogi twarzy (obowiązują zapisy). Kasia Stryczniewicz, twórczyni marki KASIA RAW, zaprosi Was na wyjątkowy warsztat, podczas którego stworzycie własne perfumy i kompozycję zapachową dopasowaną do siebie. Marta Krupińska, redaktorka urody ELLE, opowie Wam o swojej nowej książce „Polish beauty”! Dzięki Lenie Biel Rozwój Świadomości poczujecie głębokie odprężenie i wyciszenie. Będziecie mieli okazję wysłuchać wykładu oraz wziąć udział w części praktycznej, medytacji. W cenie biletu będziecie mogli uczestniczyć w koncercie na misach i gongu tybetańskim. Relaksacyjny koncert w Forum Wydarzeń trwać będzie około 45-60 minut i odbędzie się w pozycji leżącej na karimatach. Zagra dla Was pani Dorota Kowalska z NuTao - Harmonia dźwięków - Harmonia dźwięków (obowiązują zapisy). To nie wszystko! Więcej informacji w naszym wydarzeniu na Facebooku. Widzimy się w @forumwydarzen 26 października! #krakow #ellezen #targi #joga #ekologia #bio #beautysalon

Post udostępniony przez ELLE Poland (@ellepolska) Paź 9, 2019 o 10:47 PDT