Konflikt Tati Westbrook i Jamesa Charlesa wykroczył daleko poza samą branżę beauty. Szczegółami skandalu z udziałem amerykańskich youtuberów makijażowych zainteresowali się bowiem nie tylko ich wierni widzowie, ale niemal wszyscy, którzy interesują się prywatnym i zawodowym życiem gwiazd zza Oceanu. Liczba subskrybentów kanału Tati, która jako pierwsza publicznie opowiedziała o ciemnych stronach Jamesa Charlesa, przekroczyła już 9 mln i stale rośnie. Doświadczona youtuberka była jednak gwiazdą mediów społecznościowych w USA na wiele lat przed wybuchem afery ze sławnym nastolatkiem. Garść najważniejszych informacji na temat jej życia prywatnego i zawodowego w jednym miejscu możecie sprawdzić poniżej.

Tati Westbrook - życie prywatne

Tati Westbrook przyszła na świat 14 lutego 1982 roku. W tym roku skończyła więc 37 lat. Dwa lata temu wyszła za mąż za Jamesa Westbrooka. Razem wychowują syna mężczyzny z jego poprzedniego związku, Taylora. Tati ma trzy siostry: Erikę, Larisę i Sabrinę.

Tati Westbrook - życie zawodowe

Tati jest prawdziwą weteranką branży beauty w internecie. Swoją karierę w sieci zaczynała pod pseudonimem GlamLifeGuru. Kanał na YouTube założyła już w 2010 roku i od tamtej pory opublikowała już przeszło 1,5 tys. filmów, głównie o tematyce urodowej. Zdobyła popularność za sprawą nagrań, w których m.in. recenzuje zarówno tanie, jak i luksusowe kosmetyki, czy pokazuje, jak wykonać makijaż na daną okazję. Jej działalność zawodowa nie ogranicza się jednak tylko do mediów społecznościowych. Tati jest właścicielką i twórczynią marki naturalnych suplementów diety o nazwie Halo Beauty.

Tati Wesbrook vs James Charles

Warto dodać, że Tati Westbrook jako jedna z nielicznych youtuberek i influencerek urodowych cieszy się opinią osoby godnej zaufania i nieprzekupnej. Kobieta szczyci się tym, że regularnie odmawia wielu markom współpracy, jeśli promocja danego produktu czy usługi kłóci się z jej osobistymi przekonaniami. Trudno się więc dziwić, że Tati tak bardzo zabolało, gdy James Charles zareklamował wśród swojej młodej widowni suplement diety, którego sam nawet nie przetestował, pomijając już fakt, że zdecydował się za jej plecami na promocję jej największego biznesowego rywala.

Zobacz zdjęcia Tati z Jamesem Charlesem i mężem w GALERII >>

 

SPRAWDŹ TEŻ: James Charles vs Tati Westbrook - o co chodzi w konflikcie urodowych youtuberów?