Tatiana Okupnik pokazała córeczkę. Gwiazda zdecydowała się podzielić z fanami nowymi zdjęciami Matyldy, która ma już 2 lata. Tatiana Okupnik urodziła córkę w 2016 roku, informując o tym na Instagramie i zaskakując wszystkich wokół. Do mediów nie trafiły żadne zdjęcia wokalistki w ciąży i mało kto w ogóle wiedział, że piosenkarka oczekiwała dziecka. Podobnie sprawa wyglądała z drugą ciążą artystki - Okupnik udało się utrzymać wszystko w tajemnicy do samego końca. Ani media, ani fani nie mieli pojęcia, że artystka i jej mąż Michał Micielski ponownie spodziewają się dziecka. Syn wokalistki przyszedł na świat w kwietniu 2018 roku. Trzeba przyznać, ze artystka jest mistrzynią dyskrecji. A to dziś cenna i rzadka umiejętność.

Córka Tatiany Okupnik ZDJĘCIA

Tatiana Okupnik pokazała zdjęcia córki na Instagramie. Wokalistka opublikowała fotografie, na których widać Matyldę stojącą w ogrodzie i trzymającą ogromną cukinię, która pochodzi z własnej uprawy Okupnik.

"Z przydomowego ogródka taka cukinia nam się trafiła" - napisała pod zdjęciem.

Tatiana Okupnik i jej mąż Michał Micielski są rodzicami dwójki dzieci: 2-letniej Matyldy i 4-miesięcznego Tymona. Para wzięła ślub w 2013 roku. Mąż Tatiany Okupnik jest menedżerem i przyjacielem koszykarza NBA, Marcina Gortata.

Zobaczcie, jak wygląda córka Tatiany Okupnik w naszej GALERII --->