Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival 2018 zdecydowanie należał do zespołu Blue Cafe, który na deskach Opery Leśnej świętował jubileusz 20-lecia działalności na polskiej scenie muzycznej. Choć grupa dała w środę wieczorem imponujące show z udziałem takich gości specjalnych, jak KayahSarsa czy zespół Pectus, to wielu fanów i tak poczuło spory niesmak. Chodzi o brak choć najmniejszej wzmianki ze strony Dominiki Gawędy czy Pawła Ruraka-Sokala na temat Tatiany Okupnik, czyli pierwszej wokalistki Blue Cafe. Swoje oburzenie widzowie wyrażają m.in. w mediach społecznościowych.

20-lecie Blue Cafe w Sopocie

Dominika Gawęda zaśpiewała w Sopocie sporo starszych hitów Blue Cafe, w tym "You May Be In Love". W trakcie całego koncertu na Top of the Top nazwisko Tatiany Okupnik nie padło jednak nawet raz.

- Polecam zespołowi Blue Cafe świętować nie 20-lecie, a 13-lecie zespołu. Skoro pierwsze 7 lat z Tatianą Okupnik jest tak nieistotne, że informacje o niej zniknęły z oficjalnej strony www zespołu, dobrze by było nie wykonywać też na jubileuszu piosenek, które napisała i wypromowała właśnie Tatiana. Serdeczne niepozdrowienia - napisał na Instagramie Adrian Nychnerewicz, dziennikarz Nowa TV i Eska TV.

Nie jest tajemnicą, że Tatiana Okupnik odeszła z Blue Cafe w atmosferze konfliktu z Pawłem Rurakiem-Sokalem. Czy jednak zespół nie powinien choć raz wspomnieć o swojej pierwszej wokalistce podczas tak dużego telewizyjnego jubileuszu? Ocenę pozostawiamy wam.

Zdjęcia Blue Cafe z koncertu jubileuszowego na Top of the Top Sopot Festival 2018 oraz fotografie Tatiany Okupnik możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SOPOT TOP OF THE TOP 2018 Maciej Maleńczuk przerwał hołd dla Kory [WIDEO]