Taylor Swift zrobiła coming out - krzyczą nagłówki amerykańskich serwisów o gwiazdach. W rzeczywistości piosenkarka dała mediom kolejny powód do spekulacji na temat swojej orientacji seksualnej, publikując na Instagramie zdjęcie bransoletek które nosi na swojej dłoni. Widnieją na nich takie napisy, jak "Benji" (imię jej kota), "Lover" (tytuł jej najnowszej płyty), "Fearless" (tytuł jej drugiej płyty) oraz... "proud", czyli dumna. Zdaniem internautów ostatnie słowo jednoznacznie odnosi się do tzw. Dumy LGBT (ang. Gay Pride). Domysły fanów dodatkowo podsyca fakt, że kolory koralików na bransoletce z tym napisem - różowy, granatowy i fioletowy - dokładnie odpowiadają barwom flagi dumy biseksualistów.

Orientacja seksualna Taylor Swift tematem dyskusji

Pogłoski o tym, że Taylor Swift woli kobiety krążą za oceanem już od dawna. Jedną z pierwszych dziewczyn gwiazdy miała być rzekomo jej skrzypaczka, Emily Poe. Swift często wspominała o niej jeszcze za czasów serwisu społecznościowego MySpace. W 2008 roku Emily i Taylor po raz ostatni wystąpiły razem. Współpraca została zakończona z dnia na dzień, bez podania konkretnego powodu. Wiele osób twierdzi, że to menedżerowie Taylor zmusili Emily do odejścia z zespołu, aby informacje o ich romansie nie przedostały się do mediów.

Kolejnym dowodem potwierdzającym teorię o skrywanej orientacji Taylor Swift mają być także jej udawane związki ze znanymi mężczyznami, m.in. z Joe Jonasem, Taylorem Lautnerem, Johnem Mayerem, Jakiem Gylenhaalem, Harrym Stylesem, Calvinem Harrisem i Tomem Hiddlestonem. Każdy z nich miał być elementem starannie zaplanowanej strategii, która dawała wokalistce i jej obecnemu partnerowi zainteresowanie mediów przy okazji premier kolejnych projektów oraz odsuwała na bok podejrzenia na temat prawdziwych preferencji.

Zapytacie więc, o kim zatem są te wszystkie piosenki miłosne Taylor Swift z ostatnich płyt, jeśli nie o chłopakach. Osoby zaznajomione z tematem twierdzą, że takie utwory, jak "Gorgeous", "Dancing With Our Hands Tied", "Call It What You Want" czy "Dress" opowiadają o relacji piosenkarki ze sławną modelką, Karlie Kloss. Plotki o ich romansie pojawiły się już w 2014 roku, gdy przyłapano je na namiętnych uściskach i pocałunkach na koncercie The 1975. Zobaczcie sami:

Swift oczywiście zaprzeczyła plotkom o tym, że Karlie jest dla niej kimś więcej niż przyjaciółką. Ich relacje w końcu i tak znacznie pogorszyły się latem 2017 roku. Dowód? "Aniołka" Victoria's Secret zabrakło na liście najlepszych przyjaciółek Taylor, wymienionych w teledysku do singla "Look What You Made Me Do". Plotki o ich romansie ostatecznie ucichły, gdy jesienią 2018 roku Kloss wyszła za mąż.

O kim Taylor Swift śpiewała na wcześniejszych albumach? Sporo mówi się o tym, że inspiracją dla piosenek z płyty "Red" był związek artystki z amerykańską aktorką i piosenkarką Dianną Agron, którą poznała na imprezie magazynu "Vanity Fair" w 2011 roku. Ich romans miał trwać aż do 2013 roku.

Myślicie, że Taylor Swift nagrywając takie piosenki, jak "You Need To Calm Down" i publikując zdjęcie bransoletek rzeczywiście powoli przygotowuje swoich fanów na właściwy coming out?

SPRAWDŹ TEŻ: Aktor z "Ojca Mateusza" i "Na dobre i na złe" jest gejem