Taylor Swift najbogatszą gwiazdą na świecie. Jak co roku, amerykański dwutygodnik "Forbes" przygotował listę stu najlepiej zarabiających gwiazd, zestawiając ich zarobki z ostatnich dwunastu miesięcy. W tym roku, pierwsze miejsce zajęła Taylor Swift. Na drugim miejscu znalazła się najmłodsza miliarderka świata Kylie Jenner, która dzięki swojej marce kosmetycznej "Kylie Cosmetics" zarobiła aż 800 milionów dolarów! Tuż za nią znalazł się Kayne West. Raper zyskał dzięki marce Yeezy aż 150 milionów dolarów. Ile zatem zarobiła Taylor Swift?

Ile zarabia Taylor Swift?

W tegorocznym rankingu najlepiej zarabiających celebrytów na świecie magazynu "Forbes" na pierwszym miejscu i to po raz drugi w swojej karierze, znalazła się Taylor Swift, której dochód oszacowano na 185 milionów dolarów. W 2016 roku artystka zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 170 milionów dolarów. Obecnie wokalistka znalazła się na podium za sprawą światowej trasy koncertowej „Reputation Stadium Tour”, która zyskała tytuł najbardziej dochodowej w historii Stanów Zjednoczonych. Sporą część dochodów piosenkarka zawdzięcza płatnym współpracom z Netflixem, Apple i Coca-Colą.

3 sierpnia 2019 roku ma się ukazać siódma studyjna płyta Taylor Swift pt. "Lover". Płyta w przedsprzedaży sprzedała się w ilości ponad 178 tys. egzemplarzy, co czyni ją najczęściej kupowanym krążkiem autorstwa artystki żeńskiej na platformie Apple Music w ciągu jednego dnia.

Zdjęcia Taylor Swift możecie znaleźć w naszej GALERII >>