Od kilku tygodni portale internetowe i prasa bacznie przyglądają się Taylor Swift. Nowa idolka nastolatek wie, jak przykuć uwagę mediów na całym świecie.

Na początku czerwca Taylor Swift i Calvin Harris po 15 miesiącach związku ogłosili rozstanie. Jeszcze w marcu tego roku para obchodziła rocznicę swojego związku, chwaląc się zdjęciami z jednej z tropikalnych wysp. Wydawało się, że Taylor w końcu odnalazła swoją drugą połówkę. Niestety zaledwie miesiąc temu para się rozstała, a u boku Taylor Swift pojawił się aktor Toma Hiddlestone’a. 

Choć para wydaje się nie widzieć poza sobą świata, to jednak ich związek budzi kontrowersje. Media za oceanem twierdzą, że ich związek to... zwykła ustawka! Para fotografowana jest w sytuacjach, które często przypominają te z wideoklipów Swift. Ich scenerię - podobnie jak scenerię teledysków z udziałem młodej wokalistki - stanowią m.in. plaża, lotnisko oraz restauracja.

Z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości Taylor Swift, jak co roku, urządziła wielką imprezę w swojej willi na Rhode Island. Pojawiła się plejada gwiazd – Gigi Hadid, Karlie Kloss, Cara Delevingne, a nawet Ryan Reynolds z Blake Lively.Oczywiście nie mogło zabraknąć Toma Hiddlestone’a. Zdjęcia z imprezy również są powodem do plotek. Zauważono, że aktor pojawił się w koszulce z napisem „Kocham T.S.”, która nie dziwiłaby tak bardzo, gdyby nie fakt, że para jest razem zaledwie od paru tygodni….

Jak widać, oboje w ogóle nie przejmują się oskarżeniami formułowanymi pod ich adresem. Patrząc na zdjęcia z imprezy, wszyscy świetnie się bawili. Kostiumy kąpielowe z motywem amerykańskiej flagi, pokazy fajerwerków, dmuchany plac zabaw i „patriotyczne” ciasta. Czego chcieć więcej?

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z imprezy u Taylor Swift!

Przeczytaj także: Taylor Swift i Calvin Harris To koniec. Rozstali się po 15 miesiącach związku. Co się stało?>>