Iwona Rutkowska nie kryła zadowolenia i wzruszenia. Co powiedziała po wysłuchanie werdyktu jury European Short Film Festival w Berlinie?

„Jestem przeszczęśliwa z nagrody. Sam fakt, że nasz teledysk dostał się na European Short Film Festiwal w Berlinie był dla nas dużym wyróżnieniem, a główna wygrana to cudowne zaskoczenie. Jest to teledysk do arii operowej a moim marzeniem jest popularyzowanie muzyki poważnej. Chciałabym podziękować bardzo Bożenie Krakówce, reżyserce i pomysłodawczyni klipu, całej ekipie a także czterem wyjątkowym mężczyznom, którzy zgodzili się w nim zagrać: Andrzejowi, Samborowi, Piotrowi a w szczególności mojemu mężowi Arnoldowi!”

W teledysku „Quando Me’n Vo” Iwonie Rutkowskiej towarzyszyli polscy aktorzy: Andrzej Grabowski, Sambor Czarnota i Piotr Nowak, a także mąż artystki, znany i ceniony na świecie tenor - Arnold Rutkowski. Teledysk wyreżyserowała Bożena Krakówka, która jest również autorką scenariusza. Ona także wyprodukowała obraz Piotra Dumały „Ederly”, który otrzymał Złotego Pazura - nagrodę konkursu „Inne spojrzenie” podczas ubiegłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

ZOBACZ: IWONA RUTKOWSKA odniesie sukces na Festiwalu w Berlinie? Z jakim filmem jedzie tam polska śpiewaczka operowa?

Nad powstaniem teledysku pracowali także: Grzegorz Komosiński – operator, reżyser, fotograf, Maja Ozga -  absolwentka kulturoznawstwa, Konrad Hryciuk - fotograf i montażysta, Agata Matczuk - wsparła organizację obiektów, Paulina Dzimińska- stylistka i kostiumograf, Olga Dackiewicz - charakteryzatorka oraz Wiola Kącka - tancerka i  instruktorka.

Iwonie i całej ekipie pracującej przy teledysku serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! ;-)