Kto ma szansę na prestiżową nagrodę od czytelników Tele Tygodnia? Przekonamy się o tym 30 stycznia 2017 roku podczas oficjalnej gali tygodnika. Tymczasem ogłoszono nominację do tego wyróżnienia. Periodyk podał pełną listę nominowanych w aż 11 kategoriach.

ZOBACZ: RÓŻE GALI 2016 Kto odebrał nagrody, kto się pojawił, co się działo? [WIDEO]

Wśród wyróżnionych znalazło się wiele topowych nazwisk telewizji i polskiego show-biznesu. W kategorii Aktorka nominację otrzymała tegoroczna zdobywczyni Róży Gali w kategorii Teatr – Małgorzata Kożuchowska. Edyta Górniak nominowana jest w kategorii Juror. Tak samo zresztą jak jej starzy koledzy z The Voice of Poland – Tomson i Baron. Magda Gessler ma szansę zostać okrzyknięta Osobowością Telewizji, a Paulina Sykut-Jeżyna – najlepszą pogodynką. Czy to oni właśnie sięgną po laury Tele Tygodnia? Pełną listę nominowanych znajdziecie w naszej GALERII.

POLECAMY: RÓŻE GALI 2016 7. najciekawszych stylizacji gwiazd

O wyborze zwycięzców zadecydują widzowie, oddając głosy za pomocą sms-ów. 

Na swoich ulubieńców można głosować tylko wyłącznie za ich pomocą. Dochód z głosowania w tej edycji Telekamer 2017 zostanie przekazany na konto Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Głosowanie na wybranych kandydatów potrwa od 28 listopada 2016 do 12 stycznia 2017 roku. Wiadomości tekstowe z numerami swoich faworytów można wysyłać  pod numer 7265. Z jednego numeru można wysłać TYLKO 11 SMS-ów - po jednym w każdej z kategorii. Na kogo będziecie głosować?