Trwają Telekamery 2017. Powoli do Arkad Kubickiego w Warszawie zaczynają schodzić się goście. Tego wieczoru galę poprowadzą Artur Orzech oraz Agnieszka Cegielska. O statuetkę powalczy m.in. Wojciech Zieliński, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Martyna Wojciechowska czy Małgorzata Kożuchowska. Kto zwycięży i jakie stylizacje pokażą gwiazdy?

Telekamery 2017: transmisja telewizyjna

Telekamery to nagrody, które tygodnik Tele Tydzień rok w rok wręcza twórcom telewizyjnym w imieniu swoich czytelników. Niemal co roku gala transmitowana jest przez TVP. Niestety, nie w tym roku. Nie zobaczymy rozdania Telekamer 2017 ani w telewizji, ani podczas transmisji online. O tym, kto zdobędzie statuetkę, dowiemy się jedynie z Facebooka Tele Tygodniaoraz w szóstym wydaniu magazynu. Odświeżajcie nasz artykuł - będziemy na bieżąco informować o gwiazdach, które pojawiły się na rozdaniu Telekamer!

Telekamery 2017: kto się pojawił?

Podczas tegorocznych Telekamer 2017 gwiazdy postanowiły poeksperymentować ze swoimi stylizacjami. Patrząc na kreacje gwiazd, królują ciekawe dekolty, odkryte plecy, ale przede wszystkim seksowne rozcięcia i mocne kolory. Jest też sporo koronek.

Jako jedni z pierwszych gości pojawili się Bartek Jędrzejczak i Magdalena Schejbal. Na nieszczęście fanów ominęli jednak czerwony dywan... Tuż po nich przybyła Paulina Drażba i aktorka Małgorzata Foremniak, które odważnie wkroczyły na salony. Małgorzata Foremniak postawiła na czarną elegancką suknię z kołnierzykiem. Na czarne kreacje zdecydowały się tego wieczoru także Dorota Kolak i Anita Sokołowska.

Na Telekamery 2017 dotarła właśnieDoda! Gwiazda wie, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i wyróżnić się z tłumu - tego wieczoru Doda wybrała jaskrawopomarańczową kreację z rozcięciem, które daje wrażenie sukienki z trenem, przepasanej cieniutkim czarnym paskiem. Do sukni artystka dobrała torebkę Hermesa (oczywiście pomarańczową). Przy okazji przypomnijcie sobie, jak Doda wyglądała na rozdaniu Telekamer w 2008, 2013 i 2016 roku. Tymczasem na czerwonym dywanie w Arkadach Kubickiego pozują właśnie Pascal Brodnicki z żoną Agnieszką Mielczarek.

Na rozdanie Telekamer 2017 przybyła także Marcelina Zawadzka. Jak przystało na byłą Miss, wygląda zjawiskowo. Dorota Gardiaszachwyciła fotografów. Prezenterka świetnie bawi się na czerwonym dywanie, pokazując swoją srebrną kreację dosłownie z każdej strony! Czy Gardias dzisiejszego wieczoru zabierze do domu statuetkę Telekamery w kategorii Prezenter pogody?

Na czerwonym dywanie pozuje właśnie jeden z najbardziej uwielbianych rodzinnych duetów, czyli Krystyna Loska i Grażyna Torbicka. Pojawiła się już także Anita Sokołowska, która ma szansę na zdobycie Telekamery 2017 w kategorii Aktorka oraz Agnieszka Sienkiewicz. Pojawili się także: Martyna Wojciechowska, Agnieszka Cegielska, Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Oczywiście na Telekamerach nie mogło zabraknąć Ewy Wachowicz, która jak zwykle postawiła na prostą, elegancką, ale efektowną kreację. Ewa ma na sobie kobaltową kreację ze sporym rozcięciem, która podkreśla jej biust.

Tamara Arciuch po raz pierwszy od czasu porodu pojawiła się na czerwonym dywanie! Tamara iBartek Kasprzykowski właśnie przybyli na Telekamery 2017.  Czyżby w show-biznesie pojawiła się nowa hot para? Antoni Królikowski pojawił się na czerwonym dywanie z... Julią Wieniawą! Pojawiła się także uczestniczka Azji Express, Maria Konarowska.

Zapraszamy do naszej GALERII!