Zgodnie z zasadą plebiscytu TeleKamery – po zdobyciu trzech TeleKamer Tele Tygodnia w tej samej kategorii, zwycięzca nie może być już nominowany w kolejnym roku. Kolejnej gali nie opuszcza jednak bez nagrody. Co to znaczy? Wielokrotny zdobywca TeleKamery po odebraniu ostatniej statuetki otrzymuje Złotą Telekamerę. Kto dostąpi tego zaszczytu podczas zbliżającej się gali, którą Tele Tydzień zaplanował na połowę lutego przyszłego roku?

TeleKamery 2018 - kto zdobędzie nagrody?

Laureatami Złotych TeleKamer 2018 będą na pewno Barbara Kurdej-Szatan i Michał Żebrowski. Popularni aktorzy już trzykrotnie triumfowali w kategoriach Najlepsza aktorka serialowa (Basia Kurdej-Szatan za rolę Joasi w „M jak miłość”) i Najlepszy aktor serialowy (Michał Żebrowski jako doktor Falkowicz w „Na dobre i na złe”). I to właśnie ich możemy nazwać pierwszymi laureatami TeleKamer 2018.

ZOBACZ: TELEKAMERY 2018 Poznaj wszystkich nominowanych w plebiscycie TeleTygodnia: Gessler, Kammel, Szpak. Kto jeszcze?

Złote TeleKamery - laureaci

Przypomnimy, w poprzednich latach Złote TeleKamery 2018 odebrali już m.in. Krystyna Czubówna, Elżbieta Jaworowicz, Artur Żmijewski, Ewa Drzyzga, Szymon Majewski, Piotr Adamczyk i Maciej Kurzajewski.

Jak uważacie, Barbara Kurdej-Szatan i Michał Żebrowski zasłużyli, aby dołączyć do tego zacnego grona?