Czy to się komuś podoba czy nie, "365 dni" był jednym z najpopularniejszych filmów ubiegłego roku. Choć ekranizacja debiutanckiej powieści Blanki Lipińskiej zebrała miażdżące oceny krytyków, udało jej się osiągnąć spektakularny sukces na platformie Netflix. Erotyk o nieprawdopodobnych losach Laury Biel (w tej roli Anna-Maria Sieklucka) i Don Massimo Torricellego (Michele Morrone) był przez długi czas frekwencyjnym numerem jeden w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Międzynarodowy rozgłos ostatecznie przyniósł polskiemu filmowi historyczną wygraną na gali  rozdania Złotych Malin, z której zresztą współtwórczyni kontrowersyjnego obrazu była niesamowicie dumna.

ZOBACZ: Złote Maliny 2021 rozdane. Blanka Lipińska komentuje wyniki

Finalista wyborów Mistera Polski 2020 wystąpi w filmie "Ten dzień"

W połowie maja media obiegła informacja, że Netflix przeniesie na ekran dwie kolejne części bestsellerowego cyklu. Choć szczegóły dotyczące produkcji filmów "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" owiane są wielką tajemnicą, to znanych jest już kilka nowych nazwisk, które pojawiają się w obsadzie sequela "365 dni".

SPRAWDŹ: Simone Susinna zagra Nacho w kontynuacji "365 dni". Co o nim wiemy?

Jak udało nam się dowiedzieć, w wyczekiwanym filmie pojawi się także jeden z finalistów konkursu Mister Polski 2020. Rafał Nowaczuk, bo to o nim mowa, ma zagrać w jednej z najbardziej odważnych scen.

Jest to niezwykle pikantna scena z udziałem filmowego Don Massimo i jego kolegi, która rozgrywa się na hucznej imprezie - zdradza Gala.pl osoba z produkcji filmu. - Była nagrywana w jednym z luksusowych klubów nocnych w Warszawie. Będzie w niej nie tylko dużo erotyki, ale i narkotyków - dodaje nasz informator.

Kim jest Rafał Nowaczuk?

Rafał Nowaczuk ma 30 lat i pochodzi z Podlasia, a dokładnie z Siematycz. Aktualnie mieszka w Warszawie. Finalista wyborów Mistera Polski 2020 na co dzień pracuje jako trener personalny, ale ma także na swoim koncie doświadczenie w modelingu. Trudno się jednak temu dziwić - może się pochwalić nie tylko świetnie wyrzeźbionym ciałem, ale także ponadprzeciętnym wzrostem (187 cm). Rafał jest zodiakalnym Skorpionem - swoje urodziny obchodzi 12 listopada.

Jak przystało na aspirującego celebrytę, Rafał jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego oficjalny profil na Instagramie (@rafael_novaczuk_) obserwuje na ten moment już przeszło 12,5 tysiąca użytkowników serwisu. Jeśli więc chcecie być na bieżąco z nowościami w jego życiu prywatnym i zawodowym, to koniecznie zaobserwujcie jego konto.

Najlepsze zdjęcia Rafała Nowaczuka znajdziecie w naszej GALERII.