Eau Thermale Avène jest z pewnością znana miłośnikom dermokosmetyków. Marka tworzy formuły bezpieczne dla środowiska, które chronią wrażliwą skórę. Posiada również szeroką ofertę produktów przeciwsłonecznych, które dzięki opatentowanemu systemowi łączącemu 4 filtry w zoptymalizowanych proporcjach i stężeniach, zapewniają ochronę przeciwko krótkim, średnim i długim promieniom UVB i UVA. Wyjątkowym i aktywnym składnikiem ich dermokosmetyków jest woda Termalna Avène, dzięki której skóra jest ukojona, złagodzona i odczuwa komfort. 

Fluid dla sportowców z SPF 50+

Jedną z nowości marki, która pojawiła się na rynku w 2020 roku jest fluid sportowy z SPF 50+, który ma oddychającą formułę, pozwalającą cieszyć się sportem w słoneczne dni. Produkt zapewnia skórze pełną ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym spowodowanym zarówno ekspozycją na słońce jak i wysiłkiem fizycznym. Co ważne, jest bardzo odporny na wodę i pot.

Jego konsystencję docenią z pewnością osoby aktywne, które lubią kiedy produktu niemal nie czuć na skórze, ale zapewnia on efekt odświeżenia. Fluid sportowy Avène nie zostawia również białych śladów. Czego chcieć więcej?

ZOBACZ TEŻ: TEN PODKŁAD działa jak Photoshop - wygładza i rozświetla cerę. Uwielbiają go makijażyści