Francuzki są uważane za jedne z najbardziej zadbane kobiety na świecie. Używają naprawdę niewielu kosmetyków, a jeśli już wybierają produkty do pielęgnacji, najczęściej sięgają po te dostępne w aptekach. Jedną z najpopularniejszych francuskich marek pielęgnacyjnych jest Embryolisse, która posiada kilka kultowych produktów uwielbianych przez tysiące kobiet na całym świecie. Flagowym kremem, którego regularnie używają makijażyści podczas tygodni mody i największe gwiazdy, jest nawilżający krem Lait-Crème Concentré. Jak zapewnia marka, jedna tubka tego magicznego kosmetyku jest sprzedawana co 20 sekund na całym świecie! W czym tkwi jego fenomen?

Najlepszy krem nawilżający? Embryolisse uwielbiają gwiazdy

Krem Embryolisse Lait-Crème Concentré został stworzony w 1950 r. przez paryskiego dermatologa i bardzo szybko stał się kultowym produktem sprzedawanym w aptekach i drogeriach na całym świecie. Nikogo nie powinno to dziwić: przebadany dermatologicznie krem idealnie sprawdza się nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry i gwarantuje intensywne nawilżenie oraz maksymalną ochronę. W składzie zawiera między innymi masło shea, wosk pszczeli, czy aloes, a także kwas hialuronowy i kolagen.

Dużą popularnością cieszy się wśród makijażystów, aktorek i najlepszych modelek. Używają go m.in. Anja Rubik, Monica Bellucci i Karlie Kloss. Przed pokazami mody wizażyści wykorzystują go jako bazę, która nawilży, ochroni i utrwali makijaż. Krem Embryolisse może być również stosowany jako środek do demakijażu, czy maska ​​na twarz.

Kosmetyki Embryolisse uwielbiane przez kobiety na całym świecie: