Usta to ta część twarzy, która jest szczególnie narażona na negatywne działanie chłodnej temperatury i silnego wiatru. Suche i spierzchnięte usta to niestety nie jest ani miły widok, ani tym bardziej przyjemne uczucie. Jak sobie z tym radzić? Na ratunek dla ust podczas jesiennych i zimowych miesięcy spieszą balsamy i pomadki stworzone specjalnie z myślą o niskich temperaturach. Najlepsze produkty nie tylko nawilżają i pielęgnują, ale również - co w zasadzie najważniejsze - chronią usta przed nadmiernym wysuszeniem i pozostałymi efektami niekorzystnych warunków pogodowych.

Do takich kosmetyków z pewnością zaliczyć można balsam do ust Baby Lip Balm z oferty marki Natura Siberica. Jego działanie przetestowano w naprawdę ekstremalnych warunkach. Mowa tu bowiem o mrozie wynoszącym aż 50 stopni!

Tani i dobry balsam do ust na zimę

Co ciekawe, natłuszczający balsam do ust z linii Little Siberica jest tak skuteczny, bowiem został stworzony z myślą o dzieciach. Z powodzeniem mogą go jednak używać także dorośli. Dodatkowy plus? Zawiera składniki pochodzące z upraw ekologicznych. To naprawdę dobry moment, aby go przetestować, bowiem aktualnie kupicie go w polskich drogeriach w promocyjnej cenie.