- Była żona - taka informację podaje Google obok nazwiska Teresy Rosati, gdy wpiszemy nazwisko Dariusza Rosati w popularną wyszukiwarkę internetową. Czy to oznacza, że ominął nas news na temat rozwodu rodziców Weroniki Rosati? Nic z tych rzeczy. Okazuje się, że komunikat na temat statusu związku popularnej projektantki mody i znanego ekonomisty zaskoczył samych zainteresowanych.

Dowiedziałem się właśnie, że moja żona Teresa to moja "była żona"?! Żartownisie w tej Wikipedii... Informuję, że nadal pozostajemy mężem i żoną i nic się w tych sprawach nie zmieniło od prawie 50 lat - czytamy na oficjalnym profilu byłego ministra spraw zagranicznych na Instagramie.

Głos w sprawie widniejącego nadal w sieci fake newsa zabrała także matka popularnej aktorki.

- Wikipedia to podobno najważniejsze źródło informacji. Dowiedziałam się, że jestem podobno rzekomą byłą żoną, a u nas się nic nie zmienia, jesteśmy małżeństwem już prawie 50 lat - wyjaśniła Teresa Rosati.

Teresa i Dariusz Rosati nie rozwiedli się

Dezinformujący komunikat na temat małżeństwa państwa Rosati rozbawił wiele osób, w tym ich sławną córkę.

- Haha - gwiazda serialu "Zawsze warto" tak krótko skomentowała wyjaśniający sytuację post swojego ojca.

Teresa i Dariusz Rosati pobrali się w 1971 roku. Poza córką Weroniką, owocem ich związku jest także syn Marcin Rosati, który w kwietniu objął stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora zarządzającego spółki InPost. W przyszłym roku para będzie świętować Złote Gody.

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati o przemocy domowej w czasie kwarantanny: "Sprawcy mają teraz idealne warunki"