Czy da się pod presją czasu ułożyć sześć różnych kostek? W tej konkurencji sprawdzi się genialny speedcuber Michał. Natomiast Piotr, którego talentem jest znajomość języka maszyn, spróbuje złamać kody do wszystkich zabezpieczonych komputerów. Z kolei Karolina, ekspertka od Oscarowych Gal, zrobi wszystko, by przekonać publiczność w studio oraz widzów, że pamięta każdy szczegół z „czerwonego dywanu”. Niesamowite możliwości swojego umysłu zaprezentują też matematyk Krzysztof (i nie będzie to wyzwanie związane z dziedziną, w której się kształcił) oraz Natalka, której pamięć nie zna granic!

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ Jak mieszka była partnerka Jana Kulczyka? Jest równie luksusowo jak w jego posiadłości? [ZDJĘCIA]

Czy wszyscy będą w stanie podołać postawionym przed nimi wyzwaniom? Kto zdobędzie statuetkę i 30 tysięcy złotych? Odpowiedź już dziś, we wtorek, 24 października o godzinie 20:05 w Polsacie!

Zobaczcie w naszym WIDEO zapowiedź jutrzejszego, ostatniego w tym sezonie odcinka The Brain. Genialny Umysł. Będziecie go oglądać?