Serial "The Crown" o brytyjskiej rodzinie królewskiej jest jednym z największych hitów Netflixa. Po dwóch bardzo udanych i popularnych sezonach, w połowie listopada na platformę trafi trzeci. Główną rolę zagra w nim nagrodzona Oscarem brytyjska aktorka Olivia Colman (gwiazda filmu "Faworyta"). Wcieli się w królową Elżbietę II, zastępując dotychczas odgrywającą tę postać Claire Foy. Choć trzeci sezon "The Crown" jest bardzo wyczekiwany, to jeszcze większe emocje fani produkcji wiążą z sezonem czwartym. Otóż wtedy w końcu w "The Crown" pojawi się Diana Spencer. W młodą arystokratkę wcieli się brytyjska aktorka Emma Corrin, która jest fizycznie niezwykle podobna do księżnej Walii. Wątek miłości, zaręczyn i małżeństwa Diany i Karola będzie z pewnością generował uwagę widzów. Przecież jest to jedna z najsłynniejszych i najbardziej tragicznych love story naszych czasów! No i nareszcie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu czwartego sezonu "The Crown", na których widzimy Dianę i Karola. Podobieństwo aktorów do księcia i księżnej Walii jest uderzające! Zobaczcie sami w naszej GALERII.

Emma Corrin jako księżna Diana w "The Crown"

Na zdjęciach z planu czwartego sezonu "The Crown" widzimy aktorów odtwarzających wizytę księżnej Diany i księcia Karola w Australii w 1983 roku. Stroje, jakie mają na sobie, są idealnymi replikami strojów pary książęcej. Ujęcia kręcono w Almerii w Hiszpanii.

Trzeci sezon "The Crown" już 17 listopada. Wszystkie odcinki będą od razu dostępne. Okres przedstawiony w serialu obejmie lata 1963-1977. Kolejny, czwarty sezon, będzie w dużej mierze poświęcony związkowi księcia Karola z księżną Dianą. W trzecim sezonie "The Crown" w roli Elżbiety II po raz pierwszy zobaczymy Olivię Colman. Czekacie już na premierę? Bo my tak!

SPRAWDŹ TEŻ: Książę Harry broni Meghan Markle i pozywa tabloid: "Tragedia mojej matki może się powtórzyć"