Emocje w "The Four. Bitwa o sławę" rosną z odcinka na odcinek. W sobotnim programie Natalia Nykiel pozwoli sobie na słowa ostrej krytyki wobec Agaty Nizińskiej. Wnuczka aktora Wojciecha Pokory, którą telewidzowie mogą kojarzyć chociażby z czwartej edycji programu "Agent Gwiazdy", zaśpiewała przebój "With a Little Help from My Friends" z repertuaru Joe Jockera. Co ciekawe, ocena jurorki zaczęła się dość niewinnie. Tuż po występie Nykiel stwierdziła bowiem, że Nizińska zrobiła na niej naprawdę ogromne wrażenie. Postanowiła jednak przyczepić się do kwestii... autentyczności jej występu.

Natalia Nykiel ostro o występie Agaty Nizińskiej w "The Four"

- W tym składzie ja, powiedzmy, jestem suką, Kuba często odnosi się do jakichś kwestii technicznych, rytmicznych, na których ja się kompletnie nie znam, a Igor zawsze mówi, że on szuka prawdy. I ja tak miałam trochę wrażenie, że ci nie uwierzyłam po prostu w trakcie tego występu. Miałam wrażenie, że bardziej chciałaś się przed nami popisać niż faktycznie dać coś prosto z serca - powiedziała Natalia.

Z opinią Natalii Nykiel zgodził się zresztą Igor Herbut. Czy Kuba Badach obroni występ Agaty Nizińskiej i da jej szansę zająć miejsce innego uczestnika? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę.

Drugi odcinek programu "The Four. Bitwa o sławę" z kolejnymi emocjonującymi muzycznymi bitwami będzie można obejrzeć premierowo na antenie Polsatu już 14 marca o godz. 20:05.

SPRAWDŹ TEŻ: Marcelina, siostra Natalii Szroeder, skradła show na ramówce Polsatu. Zrobi karierę jak prowadząca "The Four"?