Gdy singiel "Bądź duży" stał się ogólnopolskim przebojem, Natalia Nykiel była pod koniec pierwszego roku studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dziś ma 25 lat, ukończone dwa kierunki studiów, kilka prestiżowych nagród i sporo hitów, które mają miliony odtworzeń w internetowych serwisach z muzyką. W tym roku piosenkarka zadebiutowała w roli jurorki - razem z Kubą Badachem i Igorem Herbutem ocenia występy utalentowanych wokalistów w programie 'The Four. Bitwa o sławę". Czy sukces ją zmienił?

Natalia Nykiel wyznaje, że oszukała całą Polską

Natalia Nykiel nie ukrywa, że jest dość surowym jurorem i nie daje nikomu taryfy ulgowej. Piosenkarka już na starcie show nie dopuściła uczestnika show Polsatu do muzycznej bitwy, pozbawiając go tym samym szansy na przejście do kolejnego etapu.

Prowadząca Natalia Szroeder postanowiła zapytać ją więc, czy aktualne są jej słynne słowa z tekstu jej pierwszego hitu.

- Śpiewałaś kiedyś, że nie umiesz być... surowa. Czy coś się zmieniło? - zapytała Szroeder.

- Okazuje się chyba, że oszukałam całą Polskę, bo okazało się, że jednak umiem być s*ką i już pierwszego uczestnika nie dopuściłam do bitwy - wyznała Nykiel.

- Jestem ciekawa, co się wydarzy dalej - dodała ze śmiechem jurorka.

Kolejny odcinek "The Four. Bitwa o sławę" w piątek 23 października o godzinie 22:10 w Polsacie. Zobacz fragment programu z zaskakującą wypowiedzią Natalii Nykiel już teraz poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Nykiel krytykuje Agatę Nizińską: "Przyszłaś tylko po to, żeby się popisać"