Prowadzony przez Natalię Szroeder program "The Four. Bitwa o sławę" już w piątek, 16 października, wraca na antenę Polsatu. Stacja pokaże cztery odcinki zrealizowane przed pandemią koronawirusa oraz finał na żywo. Po emisji czwartego odcinka widzowie będą mogli głosować za pomocą strony internetowej na swoich faworytów, którzy w którymś momencie programu utracili fotel "Czwórki".

Bogusław Nawara w "The Four. Bitwa o sławę"

W pierwszym po przerwie odcinku muzycznego show do rywalizacji o sławę i miejsce stanie m.in. Bogusław Nawara. Co ciekawe, wokalista wykona wielki hit z repertuaru zespołu LemON - "Scarlett". Czy Igorowi Herbutowi, który zasiada w jury programu spodoba się ten występ? Oceniając to wykonanie Igor będzie wspominać Korę, która jako jurorka w "Tylko Muzyka. Must Be the Music" wielokrotnie znalazła się w podobnej sytuacji.

"The Four. Bitwa o sławę": Igor Herbut wspomina Korę

Wchodząc na scenę uczestnicy "The Four. Bitwa o sławę" powinni mieć jurorów po swojej stronie, bowiem tylko oni mogą zdecydować, czy zostaną dopuszczeni do muzycznego pojedynku z tzw. Wielką Czwórką. Bogusław Nawara zdecydował się na bardzo odważny krok i zaśpiewał piosenkę Igora Herbuta. Juror nie miał łatwego zadania.

Ten występ przypomniał Igorowi rozmowę z Korą na temat oceny własnych piosenek wykonywanych przez innych ludzi:

- Z reguły Kora była w dziewięćdziesięciu procentach na "tak". A ja uważam, że piosenki to są nasze dzieci. Do dzieci jesteśmy jednakowo surowi, ale też bardzo wyrozumiali. Co nie znaczy, że jesteśmy bezkrytyczni - powiedział juror.

Czy występ Bogusława Nawary zyska uznanie Igora Herbuta? Zobaczcie fragment odcinka u nas już teraz.

"Scarlett" w jego wykonaniu już 16 października w "The Four. Bitwa o sławę". Start o godz. 22:10, oczywiście w Telewizji Polsat.

ZOBACZ TEŻ: Siostra Natalii Szroeder skradła show na ramówce Polsatu. Zrobi karierę jak prowadząca "The Four"?