"The Four. Bitwa o sławę" to nowy program muzyczny, który pojawi się we wiosennej ramówce Telewizji Polsat. Pierwszy odcinek polskiej wersji amerykańskiego formatu zostanie pokazany już w marcu. Z okazji zbliżającej się premiery, producenci w końcu zdecydowali się oficjalnie ogłosić nazwiska jurorów oraz prowadzącej show. Wcześniejsze doniesienia medialne potwierdziły się.

"The Four. Bitwa o sławę" - jury

W nowym muzycznym show Polsat stawia na popularnych wykonawców, którzy do tej pory nie zasiadali w jury żadnego programu telewizyjnego. Występy uczestników "The Four. Bitwa o sławę" oceniać będą: piosenkarka Natalia Nykiel, wokalista Kuba Badach oraz piosenkarz Igor Herbut, znany jako lider zespołu LemON.

- Przyjęłam zaproszenie do udziału w programie "The Four" , ponieważ oglądałam jego amerykańską edycję i podoba mi się jego formuła. Ten program został skrojony jakby na miarę naszych czasów. Mam wrażenie, że dzisiaj trudno utrzymać uwagę widza, słuchacza dłużej niż przez kilka minut, czyli tyle ile trwa filmik na YouTube, a i o to czasem niełatwo. W tym programie jesteśmy zaskakiwani co chwilę. W każdym momencie może wydarzyć się coś, co zmienia przebieg całego show - zdradziła Natalia Nykiel.

Przyjąłem propozycje zostania jurorem w "The Four. Bitwa o sławę", ponieważ to najodważniejszy muzyczny talent show, z jakim się kiedykolwiek zetknąłem. To program dla ludzi o mocnym głosie i o mocnych nerwach. To ciągła walka o przetrwanie i udowadnianie jurorom, publiczności, ale przede wszystkim samemu sobie, że zasługuje się na miejsce, w którym się jest - wyznał Igor Herbut.

"The Four. Bitwa o sławę" - prowadząca

Prowadzącą program "The Four. Bitwa o sławę" została jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych piosenkarek młodego pokolenia, Natalia Szroeder. To także jej debiut w roli gospodyni telewizyjnego show.

ZOBACZ TEŻ: "Dance Dance Dance" - zmiany w jury. Wiemy, kto zastąpi Ewę Chodakowską w 2. edycji