Podczas finału The Look of the Year 2017 w Łodzi na wybiegu zobaczymy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje na sezon jesień i zima 2017/2018 zaprezentują m.in. duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, Jarosław Ewert, Kamil Sobczyk oraz Andrzej Foder.

ZOBACZ: MAGDALENA FRĄCKOWIAK nago na Intagramie. Kusi i rozprawia się z hejterami [FOTO]

W jury konkursu, które wybierze najlepszą modelkę i modela roku, zasiądą znane postaci świata mody i show-biznesu takie jak Ada, Rafał Maślak, Kamila Szczawińska, Kamil Pawelski “Ekskluzywny Menel”, Joanna Horodyńska oraz Izabella Krzan. Galę finałową poprowadzi Olivier Janiak, a transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na platformie TVN Player.pl. Dlaczego warto będzie ją tam obejrzeć?

The Look of the Year 2017 to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie.  Odbywa się od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie. Konkurs TLOTY to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.

CZYTAJ: POLAK NAJLEPSZYM MODELEM ŚWIATA! Robert Kapica wygrał światowy finał The Look of The Year 2016

Zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie The Look of the Year we Włoszech. Rok temu reprezentant Polski, Robert Kapica, jako pierwszy w historii Polak i mężczyzna wygrał światowy konkurs The Look of the Year. Czy w tym roku polskim reprezentantom pójdzie równie dobrze? I kto będzie reprezentował nasz kraj na światowym finale w Rzymie? O tym przekonamy się już 8 września.

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII wszystkich finalistów tegorocznej polskiej edycji konkursu The Look of the Year. Komu wróżycie zwycięstwo oraz szanse na światową karierę w modellingu? Macie swoich faworytów? Bo my i owszem!