Właśnie rusza kolejna edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego – The Look of the Year. Gala finałowa wydarzenia odbędzie się co prawda dopiero jesienią, ale organizatorzy konkursu już teraz zaprezentowali gustowną sesję zdjęciową kampanii TLOTY 2017 z udziałem laureatów zeszłorocznej edycji. Jak w niej wypadli?

ZOBACZ: DODA Tak gwiazda pozowała "Gali" 3 lata temu. Pamiętacie?

Główną inspiracją kampanii TLOTY na rok 2017 był backstage pokazów mody. Wszystkie kadry są ciasne i dynamiczne. Pokazują energię, która jest wszechobecna za kulisami modowego wydarzenia. Kampania bazuje na bieli i szarości, która jest jednym z mocniejszych trendów na wiosnę i lato 2017. Ważną role odgrywają też kolory ziemi, które przeżywają właśnie w modzie wielki powrót.

W kampanii promującej tegoroczną edycję The Look of the Year wzięli udział laureaci z roku 2016: Robert Kapica (zwycięzca polskiej oraz światowej edycji TLOTY)Natalia Kozicz (zwyciężczyni polskiej edycji) oraz Zuza Gawrysiak (TLOTY Party.pl) i Alek Toporek (TLOTY Najlepsze Włosy).

Wszyscy oni przy okazji kampanii zachęcać będą także do udziału w tegorocznej edycji konkursu kolejne młode dziewczyny i młodych chłopaków marzącym o karierze w modellingu.

Castingi i eliminacje do tegorocznej edycji konkursu rozpoczną się dopiero w marcu, ale organizator plebiscytu już teraz zachęca do zgłaszania się do konkursu drogą online za pośrednictwem zakładki CASTING na www.thelookoftheyear.pl

POLECAMY: POLAK NAJLEPSZYM MODELEM ŚWIATA! Robert Kapica wygrał światowy finał The Look of The Year 2016

Przypomnijmy, The Look of the Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modellingowy na świecie.  Od ponad 30 lat w ponad 50 krajach na świecie poszukuje on nowych twarzy świata mody. Udziałem w konkursie swoje międzynarodowe kariery zaczynali m.in. Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

Myślicie, że jakakolwiek Polka czy Polak będą w stanie powtórzyć ich kariery?