Gala finałowa konkursu The Look of the Year 2017 w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przyciągnęła wiele gwiazd. Na tegorocznym finale konkursu pojawili się m.in. Marcelina Zawadzka, Izabella Krzan, duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, Rafał Maślak, Ada Fijał, Kamila Szczawińska, Ekskluzywny Menel, Ania Bosak, Mateusz Góral Jarzębiak, Ania Piszczałka, Patrycja Wieja, Sabina Sago i Mister Polski 2016 - Jan Dratwicki. Finał poprowadził Olivier Janiak, a na zakończenie gali swój recital dał zespół KAMP!

ZOBACZ: THE LOOK OF THE YEAR 2017 Nowa edycja najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego!

Podczas finału konkursu 20 finalistów zaprezentowało się w aż 9 pokazach. Po ich prezentacji, decyzją jury konkurs wygrali Kamil Bahar i Jolanta Wilczek.

Kamil Bahar - zwycięzca The Look of the Year 2017

Kamil Bahar ma 20 lat i 184cm wzrostu. Mieszka w Poznaniu. Jest pierwszym ciemnoskórym modelem, który wygrał polską edycję The Look of the Year. Urodził się w Polsce, ale ma afrykańskie korzenie. Poza modellingiem interesuje się sportami sylwetkowymi i piłką ręczną. Jego największym marzeniem jest kariera w świecie mody.

Jolanta Wilczek - zwyciężczyni The Look of the Year 2017

Jola Witczek ma 20 lat i 182cm wzrostu. Pochodzi z Raciborza. Studiuje na Uniwersytecie Opolskim. Wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Jej pasją jest taniec dlatego też przez 9 lat należała do grupy tanecznej. Jej największy modowym marzeniem jest udział w New York Fashion Week.

Czy młodym modelom uda się spełnić ich marzenia? Trzymamy za to mocni kciuki!

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII, co działo się na piątkowym finale konkursu The Look of the Year 2017. Czy zwycięzcy faktycznie prezentują się aż tak obiecująco? I która z przybyłych gwiazda wyglądała najlepiej?