Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2018 w Łodzi na wybiegu zobaczyliśmy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje kolekcje zaprezentowali m.in. duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski i MMC Studio. To właśnie w ich ubraniach podczas gali zaprezentowali się zwycięzcy tegorocznego konkursu: Laura Palka i Kasper Nowakowski. W jury konkursu, zasiadły znane osoby świata mody i show-biznesu, w tym m.in.: Rafał Maślak (model, Mister Polski), Kamila Szczawińska (top modelka), Michał Będźmirowski “Modny Tata” (bloger), Joanna Horodyńska (stylistka i prezenterka telewizyjna), Agata Biernat (Miss Polonia 2017, instruktorka fitness) oraz duet stylistów Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt (“Ostre Cięcie”). Galę finałową poprowadził Olivier Janiak. 

TLOTY 2018: Kim jest Laura Palka?

Laura Palka ma 18 lat, 180cm wzrostu  i pochodzi z Warszawy. Interesuje się modą, zdrowym odżywianiem i podróżami. Inspiruje ją Adriana Lima, a jej największym marzeniem jest udział w pokazie Victoria’s Secret. 

TLOTY 2018: Kim jest Kasper Nowakowski?

Kasper Nowakowski ma 19 lat, 187cm wzrostu i pochodzi z Łodzi. Interesuje się modelingiem i sportem. Trenuje lekkoatletykę, co jak sam twierdzi, pomaga mu w utrzymaniu dobrej sylwetki oraz sprawia, że jest zdyscyplinowany i pewny siebie. Jego “modowym guru” jest fotograf Helmut Newton.

THE LOOK OF THE YEAR 2018 - zdjęcia

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie.  Odbywa się od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

Laura Palka i Kasper Nowakowski w tym roku faktycznie byli najlepsi? Zajrzyjcie do naszej GALERII---> i przekonajcie się sami!