The Look of the Year 2019 wygrali Zosia Walczak i Oskar Iński. Zwycięzcy jubileuszowej 10. edycji konkursu zostali wybrani przez jury w składzie:
Anna Skura (influencerka), Agata Biernat (Miss Polonia 2017, trenerka fitness i modelka), Milena Sadowska (Miss Polonia 2018) duet Andrzej Wierzbicki & Tomasz Schmidt (styliści "Ostre Cięcie"). Wielką galę finałową konkursy, która odbyła się w sobotę 7 września w Łodzi poprowadził Olivier Janiak.

20 uczestników tegorocznego finału The Look of the Year zaprezentowali się na wybiegu w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje na gali finałowej zaprezentowali : Paprocki & Brzozowski, Lidia Kalita, Marta Kuszyńska, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Agata Wojtkiewicz, Angelika Józefczyk, Le Collet – Maja Bohosiewicz, a także marki Male Me, Born2Be i Villaro by MMER. 

The Look of the Year 2019 - kim są zwycięzcy?

Zosia Walczak ma 15 lat, 175 cm wzrostu  i pochodzi z Poznania. Uwielbia uczyć się języków obcych i korzystać z nich podczas częstych podróży zagranicznych. W wolnym czasie jeździ konno i gra na perkusji. Jej marzeniem jest udział w pokazie Chanel.

Oskar Iński ma 18 lat, 188 cm wzrostu i pochodzi z Bydgoszczy. Uczy się w technikum fotograficznym. W wolnym czasie trenuje na siłowni i szlifuje swoje umiejętności operatorskie nagrywając teledyski. Inspiruje go fotograf Jan Dmitri, a jego marzeniem jest udział w największych pokazach mody na Fashion Week.

Zobacz zdjęcia z finałowej gali The Look of the Year 2019 w naszej GALERII >>